Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit tanácsoltok?

Mit tanácsoltok?

Figyelt kérdés

Jelenleg egyetemre járok,tanári szakon. Időközben rájöttem,hogy nem lesz ez nekem való hivatás. Befejezem,mivel utolsó évem,de nem helyezkedem el ebben a szakmában.

Egyszerűen nem érdekel semmilyen szakma,nincs,ami lekötne.

Igazából semmiben sem vagyok jó,se zene,se képzőművészet,se nyelvek,se sport... semmiben sem. Szeretnék olyan munkát amivel rengeteget tudok utazni. Légiutaskísérő szívesen lennék,viszont nincs nyelvérzékem és alacsony is vagyok. Modellkedéshez lett volna esélyem,viszont túl alacsony vagyok.


2020. máj. 8. 16:58
 1/3 anonim ***** válasza:

Úgy elég nehéz ha nem érdekel semmi.

A modellkedéssel még próbálkoznék manapság azért lehetnek kisebb lányok is meg teltebbek.

Műkörmözés esetleg? Nyelvvel is próbálkoznék és hajóra pincér vagy valami.

2020. máj. 8. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Üdv a nincs nekem való szakma klúbjában,ja és nincs nyelvérzékemébe.


Ha utazni szeretnél muszáj legalább angolul beszélned,másképp nagyon nehéz lesz.

Légiutaskisérőnek már nem olyan lenni mint régen,mész majd jössz is, kevés időd van kirándulgatni ha egyáltalán lehet, általában ugyan azokat a járatokat csinálod fixen.

Szeretem a hajós megoldás sokkal jobb, ott ha ki köt a hajó a túristák miatt akkor te is le mehetsz, több időd van,esetleg ki tanulod a masszázst aztán mehetsz is, de mosogató, takarítót is keresnek,angol vagy német nyelv kötelező!

Hétvége,ünnep nap is dolgozni kell, de utána 3-4 hónap szabadságot kapsz, plusz sok helyet fel dudsz fedezni aminek van kikötője.

Nővérem barátnője csinálta ezt,nem bánta meg,pénzt keresett,dolgozott utazott is.

2020. máj. 8. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Ugye nem komoly a kerdesed? Semmire nem vagy jo, nem erdekel a munka, ambiciot erzel olyan irant, amire nem vagy alkalmas. Mi a megoldas?

Mondjuk a gyerekeknek nem kivanok ilyen pedagogust, de valami olyan munkat kene vegezned, amit nem szeretsz, de felvesznek. Mellette erdeklodni dolgok irant, fejlodni bennuk, es esetleg egyszer rajonni, mi az, amire valo vagy.

2020. máj. 8. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!