Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Rendben van az az ember aki...

Rendben van az az ember aki mindenből viccet csinál?

Figyelt kérdés
2020. máj. 10. 08:38
 1/6 anonim ***** válasza:
92%
Gondolom azért van a szexualitás témakörben, mert az ilyen perverz dolgokról vagy szexxel kapcsolatos beszélgetésről van szó. (ha nem akkor bocsi) Ha valóban erről van szó, akkor szerintem probléma nincs, csak zavarban érzi magát az ember és kínosnak a helyzetet, ezáltal poénkodással próbálja oldani a magában lévő feszültséget.
2020. máj. 10. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha tudja mikor kell átváltani komolyra, akkor nincs vele gond.
2020. máj. 10. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
69%
Hát, kisebb vele a gond mint azzal, aki nem érti a viccet.
2020. máj. 10. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
94%
Nem, ezzel palástolja az önbizalomhiányát, vagy az idegességét.
2020. máj. 11. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
83%
Sok mindenre használom a humort. Csapatvezetőként sokszor a morál javítására, motiválásra. Magánéletben az esetleges feszült helyzetek oldására. Megtanultam magamon is nevetni, és kevésbé komolyan venni magam. Azóta sokkal, de sokkal elviselhetőbb és sikeresebb vagyok. Természetesen nem okés MINDENBŐL viccet csinálni. Ha tudnál példákat adni arra ez a személy mikből csinált viccet, amik aggasztanak, akkor jobban tudunk Neked segíteni a válaszokkal.
2020. máj. 12. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
74%
Ezzel általában a szomorúságát/önbizalomhiányát akarja eltüntetni.
2020. máj. 13. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!