Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mi miatt esik rosszul a...

Mi miatt esik rosszul a nőknek az, ha lek urvázzák őket? Mi bántó van ebben a szóban?

Figyelt kérdés
Férfi létemre élvezetesnek, izgatónak találom ezt a szót.

2020. máj. 10. 18:29
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
90%
A feleségedet is szólíthatjuk majd így?
2020. máj. 10. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Ez nem válasz, egyébként nincs feleségem.
2020. máj. 10. 18:33
 3/11 anonim ***** válasza:
93%
Már értem, miért nincs
2020. máj. 10. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
95%

A kedves édesanyádat is szólíthatjuk így?


Majd esküvődön a pap megkéri az örömk urvát, hogy ölelje meg az arak urvát és kíván nektek majd sok sok kisk urvát.


Lüke vagy kérdező!

2020. máj. 10. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 Dr.med.habil. Genya ***** válasza:
100%

Mert ez egy csúnya szó, és olyan alaptalan, jellemtelen beszólás, mintha egy nő akarna egy férfire beszólóan általánosításból jövő sértést mondani: pl: te kispötsű fhasz.

Ha nekem valaki be akarna szólni, inkább mondja azt, hogy te bunkó, vagy te érzéketlen, de ne egy ilyen jellemtelen valamivel akarjon megalázni. Kb 12 éves kisfiúk vannak ezen a szinten, amikor egy dühös lánytól kérdezik meg: miva' menstruálsz?

Tehát azon felül hogy csúnya szó, és nem a legszebb szakmáról mintázott, pláne te nem vagy olyan küllemű is viselkedésű, megalázó is, mert a vitapartnered annyira se méltat, hogy személyednek szóljon be, hanem csak odahány valamit.

Amúgy meg kontextus-függő. ha pl valaki olyan az ágyban, hogy szereti a mocskos beszédet, nem gáz a qvázás, de na..úgy pl idegentől megkapni, ha szépen visszautasítod valamiért, kellemetlen. Mondjuk nekem nem, én az ilyet lexarom :D

2020. máj. 10. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
95%
K urvázd le anyukádat, és megtudod, ha magadtól nem megy. 😉
2020. máj. 10. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Én se értem, hogy a srácoknak miért gond a b_zizzák őket, avagy hímr_ngyózzák....

Nem is értem miért zavar titeket általában... 🙄


PS: Ahogy fent is írták, kérdezd meg Anyukádat, akkor majd rájössz... vagy Apukádat... már ha tényleg ő az...

2020. máj. 11. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Te büdösf@szú seggfej gyökér.

Na, hogy tetszik?? 🤣🤣🤣🤣

2020. júl. 8. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

Egy pszichologus szerint egy vàlàs nem ott kezdödik amikor beadjàk a keresetet hanem onnanstol mikortol megszünik a màsik tisztelete.


Ezert nagy problema ez a szo. Aki mar itt tart hogy leminösiti a pàrjàt az màr elvàlt a parjatol lélekben.es nem szereti csak birtokolja màr.


A kimondott szavaknak sulya van. A nyelv fegyver a kapcsolat szeretet ellen. A nyelv amugy ölni is tud.

2020. júl. 15. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

*fegyver is lehet


Nekem is mondta az exem mar vmire hogy izgato bennem vmi mert olyan k.rvas. ez bok volt töle. Megis megcsalt..

2020. júl. 15. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!