Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » A magyar ember miért ilyen...

A magyar ember miért ilyen előítéletes, gyűlölködő rasszista? (bővebben lent)

Figyelt kérdés

Egyik felmenőm ázsiai lehetett mert az arcom az alföldi típusú embere hasonlít. Vagy inkább kun. Mindenesetre a "magyarok" akik genetikailag inkább szlávok már, azok egyáltalán nem elfogadóak. gyermekkorom tól kezdve felnőtt gyerek egyaránt éreztette hogy más vagyok. Mintha az egész ország ilyen rasszista szutyok lenne...

Persze ez a kun-os vérvonal a csajozásban sem volt előny sőt hátrány volt. Undorodva néztek rám mert nem hasonlítók a többségre.

Sok amerikai ismerősöm mondta hogy kint elfogadóbbak az emberek. Barátságosabbak, emberibbek.

Más is tapasztalta ezt társkeresésben? Milyen élményeitek vannak?


Én egy roma hivatásossal vesztettem el, de ott kaptam először kedvességet egy lánytól. És nem a szexusra gondolok.



2020. máj. 11. 16:09
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
56%
A magyar nép mindenki utál mindenkit kivéve mikor segítség kell. Mikor meg szálltak minket többször is akkor úgy csináltunk mintha minden rendben lenne közben mindenki gyűlőlte a másik népet. Pedig rengeteg mindent köszönhetünk nekik. De mindig volt egy pont amikor a magyarok fellázadtak ugye. Csak egy gond van. A magyarok lassan a magyarokat is utálják már csak mert más. Amúgy át tudom érzeni a helyzetedet. Édesanyám olasz származású apum magyar így keverékként cigánynak gondolnak engem sokan. De érdekes mindig csak a magyarok. Valahogy a többi nép látja h ez bizony latin keverék. Minden esetre én emiatt szeretem az országot, de sajnos az agymosás mindig is hatott. Ezt le kell nyelni. 23/N
2020. máj. 11. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
38%
Nem vagyunk rasszisták, csak utáljuk a cigókat meg a búzikat. Te meg másért nem tudsz csajt keríteni, csak könnyebb másokban keresni a hibát, mint magadba nézni.
2020. máj. 11. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
95%

Nem voltál képes úgy leírni két paragrafust, hogy ne említettél volna faji hovatartozást. Nem a magyarok rasszisták, csak te vagy ennek a témának a megszállottja.

Mindenhol rasszizmust keresed, ezzel magyarázod ha valaki elutasít.

Persze, ez így könnyebb, mint szembesülni valós okokkal.

2020. máj. 11. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
Köszi, hogy írtál! :) Igen sajnos ezt le kell nyelnünk ha itt akarunk lakni, élni, boldogulni. Én is szeretem ezt az országot csak néha már teljesen feladom. :/
2020. máj. 11. 16:18
 5/18 anonim válasza:
15%
A te Ázsiai vonásaid senkit sem érdekel, azért mert kicsi a Lőcsüd az senkim sem érdekel. Am a szüleid a hibásak érted
2020. máj. 11. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim válasza:
54%
A legcsövesebb, legaljább nép a magyar... Irigy, öntelt, rosszindulatú, számító (nyilván tisztelet a kivételnek). A tipikus magyar alkoholista, bunkó, kiégett, megfásult, pesszimista, nem tisztel semmit és nem érez soha empátiát. Aki utál mindent és mindenkit, de legfőképpen saját magát.
2020. máj. 11. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
Eddig egyedül egy normális választ kaptam, egy olasz nőtől akit romának néztek. Ötletek meg csak a gyűlöletet árad, aztán sírtok hogy Trianon.
2020. máj. 11. 16:22
 8/18 A kérdező kommentje:
# 6/7 Időpont ma 16:20 Egyet értek, csoda hogy létezik ez az ország.
2020. máj. 11. 16:26
 9/18 StevenUp ***** válasza:

Az ember nem szüleik rasszistának, hanem idővel azzá válik (ha azzá válik)

Mindenkiben van rossz tapasztalat valami vagy valaki iránt és úgy gondolom hogy ahogy te ezt felhánytorgatod nekünk semmivel sem vagy különb. Hiszen a gyűlölettel szemben gyűlölettel léptél fel.

Az intelligens ember (még ha rasszista is) észérvekkel vitatkozik és nem annyival hogy "máshol jobb"

Amerikában a Mexikóiakat utálják.

Németországban az oroszokat Szlovákiában a magyarokat, satöbbi satöbbi.

A gyűlölet egyfajta erős emberi érzelem ami pontosan ugyanabból fakad mint a te kérdésed.


Nem mindenki utál mindenkit. Én pl bem utálok egy rasszt sem, én mindig csak a kultúrát amit ők hozni akarnak.

Ha nem akarnak hozni akkor nincs velük baj.

De akkor ezek szerint én is rasszista vagyok

2020. máj. 11. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
60%

Sikerült egy csomó zagyvaságot összehordani,ebben a zavaros okfejtésben.

Ázsiai,genetikailag inkább szlávok,kunok,alföldi magyar..

Istenem,azért törit és antropológiát ne taníts ,ha lehet!!!


Személyes sértetséged okán pedig az egész ország rasszista.

Ami megint csak egy óriási tévedés,ugyanis europoid

Magyarország lakossága.


Tehát, tévedsz,jó nagyokat.És fogalmakkal sem vagy tisztában.


Nem gyűlölködök,csak tényt megállapítok!!

Zavar van a rendszerben ,nem kicsi!!

2020. máj. 11. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!