Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogy lehet valaki ennyire bunkó?

Hogy lehet valaki ennyire bunkó?

Figyelt kérdés
Nem egyszer előfordult már, hogy facebookon megtaláltak olyanok, akiket csak látásból vagy látásból se ismerek, de az egyetemmel, tananyaggal kapcsolatban kérdeztek. Én mindig udvariasan és részletesen leírtam mindent, sok esetben sok sikert is kívántam. Erre nem egyszer fordult már elő, hogy bár látták az üzenetet, de egy köszit nem voltak képesek rá írni azóta se. A napokban a húgom kért meg, hogy egy ismerősének kérdései vannak és, hogy segítsek. Minden kérdését megválaszoltam, biztattam is. Erre a nagy semmi volt a válasz. Igazából már elegem van ebből, lehet most már nem is válaszolok, ha valaki megint rám ír azzal, hogy segítség kell. Miből áll megköszönni?
2020. máj. 12. 09:38
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
79%
Genetika, neveletlenség.
2020. máj. 12. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
24%
Csodállak, hogy te ezt még nem szarod le, ugyanakkor nem tudom, mi a bánat bajod van. Én is szoktam segíteni, megírom, amit tudok és lezártnak tekintem a beszélgetést.
2020. máj. 12. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
81%
Xard le... Ne segíts nekik te is láthatod h csak azért írtak. Én meg vissza írnék neki h " nagyon szívesen" pár nap múlva csak h érezze a törődést.
2020. máj. 12. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
12%
Nem tudom, engem kifejezetten idegesít a kérdés-válasz utáni "small talk", szeretem ha nem írogatnak vissza miután adtam egy kielégítő választ. Onnantól le van zárva a beszélgetés szvsz.
2020. máj. 12. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
79%

Neveletlen paraszt emberek, bármilyen kommunikációs formában ha valaki jókivánságot ír, vagy elköszön, stb, arra illene reagálni.

Aki ezt meg nem érti meg, nem fogja fel, az is pont akkora suttyó, mint aki megteszi. Nyilván, megtenné ő is.

Majd akkor lesznek szrban, amikor bekerülnek olyan közegbe, ahol azért ismerik az illemet. Remélhetőleg kb a föld alá fogják alázni a bunkóját.

2020. máj. 12. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Hát nem tudom. Ha én veszem a fáradtságot, hogy adott esetben utána is nézek a kérdéseknek és leírok mindent, akkor egy köszibe nem hal bele. Nem akarok bájcsevegni órákat, de ez egy másodpercbe telne kb. Tudom, hogy nem kéne magamra vennem, de rosszul esik.
2020. máj. 12. 10:10
 7/11 anonim ***** válasza:
85%
Természetesnek veszik, hogy ha nekik valamire szükségük van, mindenki ugrik segíteni. Legközelebb már te leszel a sz.r ember, ha nem teszed. :D Gusztustalan.
2020. máj. 12. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
20%

A 4-es választ én írtam. Megkérdezhetem, hogy miért lett lepontozva, mikor releváns?

A kérdésed lényege az volt, hogy miért nem írnak még vissza párszor. Nekem a munkaidőm jelentős részét az teszi ki, hogy másoknak segítek, kérdésekre válaszolok, ezzel a tapasztalattal a hátam mögött írtam, hogy van, aki nem szereti az ügyintézés után fölösleges csevegést. Nem hiszem, hogy én lennék az egyetlen élőlény aki így érzi. Tényleg érdekel, hogy ez miért nem hasznos, és miért nem válasz a kérdésre. Köszönöm.



____

btw te se köszönted meg az eddigi válaszolóknak amiket írtak. :))))

2020. máj. 12. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Nem pontoztam le senkit.

Munkában a munka része, hogy folyamatos e-mailek jönnek-mennek. Én olyan embereknek tettem szívességet szabadidőmben, akiknek nem lett volna muszáj. De mindegy, gondolom velem van a baj.

2020. máj. 12. 10:37
 10/11 anonim ***** válasza:
91%

Ezek a tipikus erdek emberek.

Nekem is voltak ilyen evfolyamtarsaim, igaz nem velem csinaltak ezt, hanem egy csajjal, aki a facebook csoportba ki is irta, hogy nem fog tobbet senkinek sem segiteni, mert az utcan neki meg koszonni sem kepesek, ugy csinalnak, mintha nem is ismernek ot, de ha segitseg kell, egybol "jaj szia hogy vagy". Undorito.

En is mar megjartam ilyenekkel. Kesobb kovetkezetesen kozlom, hogy ott a suli honlapja, minden info fent van. Pont.

En csak olyanoknak segitek, akiket szemelyesen is ismerek.

2020. máj. 12. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!