Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » A cinikusan poénkodó emberek...

A cinikusan poénkodó emberek miért háborodnak fel, ha valaki elküldi őket a drága mamájukba?

Figyelt kérdés

Megfigyeltem, vannak olyan típusú emberek, akik szinte bármilyen szintű poénkodást megengednek maguknak a másik kárára. Ha meg felhúzza magát rajta valaki, akkor meg "meg ne sértődjél már"

Illetve ha hasonló szinten visszapoénkodik az illető, akkor meg átmennek nem kicsit agresszívba.



2020. máj. 12. 09:40
 1/4 anonim ***** válasza:
37%
Én munkahelyen tapasztaltam ezt. Volt egy suttyó kolléga, aki hozzá volt szokva, hogy az alpári, tirpák poénkodásain mindenki szakad a röhögéstől, egyfajta rivaldafényben érezte magát. (Azt már ne is említsem, hogy egy rakás poént többször is elsütött egy hét alatt.) Én aki odakerültem, nem találtam viccesnek, és ezt éreztettem is vele. Mint atom berágott és elkezdett fúrni engemet. Az ilyenekben túlteng az egoizmus.
2020. máj. 12. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
55%
Ja, és alapból, az üzem bármelyik részére is volt beosztva bárkikkel, mindig mindenáron ő akart a középpontban lenni a társalgásokban.
2020. máj. 12. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
81%
Mert az ilyen ember nárcisztikus barom. Hisztisnek, meg gyerekesnek titulálja, ha valaki felhúzza magát a "viccein". Aztán ő van a legjobban megsértődve, ha belőle csinálnak viccet, ahogy ő másokból. Túl hülye, hogy észrevegye magát.
2020. máj. 12. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Jézuska, nekem jojózik a szemem, vagy tényleg megváltozott a gyk? :D
2020. máj. 12. 17:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!