Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mi volt a legfélelmetesebb...

Mi volt a legfélelmetesebb dolog amit emberrel kapcsolatban átéltél, és amit emberrel tettél?

Figyelt kérdés

Nekem nagyon félelmetes nem igen volt, max mikor régen belémkötöttek.


Amit tettem: összevesztem egy barátommal, es nagyon halkan, de erezhető feszúltséggel olyanokat mondtam neki amit kesőbb én sem akartam magamról elhinni. Szerintem ő sem mert akkor teljesen elszürkült, az utcán meg azóta kerül. Nagyon szerethető, barátságos embernek ismer mindenki. Ezen változtatott ideiglenesen az eset talán azért hatott ennyire.



2020. máj. 12. 23:49
 1/4 anonim ***** válasza:
64%
Befingottam egy babfőzelék után a kollégáknak. Látszott a halálfélelem az arcukon ...
2020. máj. 13. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Metionin ***** válasza:
100%

Amit átéltem, hogy a saját szülőm úgy megver hogy ügyeletre kell vinni, aztán a fülem hallatára mosolyogva hazudja be az orvosnak, hogy elestem a biciklivel.

Amit én tettem, hogy egyszer megtámadott egy férfi koncertről hazafelé menet és amikor hozzám ért, a kezemben lévő, szuvenír gyanánt megtartott viszkisüveggel úgy fejbevágtam hogy összeesett mint egy bábu és ömlött a fejéből a vér. Tudom, hogy önvédelem volt de azóta is kísért.

2020. máj. 13. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Velem egyszer volt, hogy várom a buszt, és egy idegen férfi odajött. Elkezd beszélni magáról, tágra nyílt szemekkel, hogy itt dolgozik a közelbe. Mélyen végig a szemembe nézett nagyon para volt szerencsétlen és azt is odanyögi, hogy ez egy veszélyes környék. Matatni kezdett a zsebébe én meg olyan hülye voltam, hogy megkérdeztem mit matat, aztán arrók kezdett faggatni, hogy miért érdekel ez engem. Kiderült csak a telefonja volt. A vicc, hogy ezt többen látták, de ha megüt vagy előveszi a brét akkor senki nem tudott volna segíteni.


Nálam meg a legparább az volt, mikor 14 évesen pizsipartin nem tudtam alundi, ezért odaálltam az ablakhoz és kinéztem rajta 10-15 percig. Reggel azt mondták a barátnőim, hogy ilyesztő volt. Ez azért rosszul esett :D

2020. máj. 13. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Egy falunapi rendezvényen ráhajtottam egy nőre, kölcsönös volt a szimpátia, ittunk, táncoltunk, jól éreztük magunkat. Hazakísértem, ő szeretett volna egyet hancúrozni, nekem se lett volna ellenemre, de a pia jobban megártott, mint gondoltam és nem sikerült a mutatvány. Elég égő volt...
2020. máj. 15. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!