Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Milyen kombinációk vannak még...

Milyen kombinációk vannak még erre ?

Figyelt kérdés

Tudom más örülne ha ez lenne élete legnagyobb problémája,de szeretném ha segítenétek.

Párom Kéri Máté

Enyém Ughy Lilla Bianka

Hogyan vegyem fel a párom nevét?


Kéri Máténé túl régies és fura hangzású


Kéri Lilla Bianka tetszik, de olyan mint ha testvérek lennénk


Kéri-Ughy Lilla Bianka túl hosszú és nem szeretnék két vezetéknevet

Két vezetéknév nem teszik benne


Milyen variációk léteznek még?

Fel szeretném venni,de nem tudom hogyan,ne legyen hosszú és jó legyen a hangzása.


A nevemből az ughy-t biztos hogy le szeretném venni, utálom,minden bemutatkozásnál,vagy posta bank mindig betűznöm kell



2020. máj. 13. 05:50
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Kéri Lilla Bianka. Sokan használják így, külföldön sok országban csak így. Te tudod, hogy a férjed, mással meg nem kell törődni. És így a legszebb és legrövidebb is, amiért pár év után hàlás leszel magadnak.
2020. máj. 13. 06:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm

Én is erre hajlok

2020. máj. 13. 06:45
 3/7 anonim ***** válasza:

#1-sel értek egyet.

Ha megjelentek egy helyen együtt, a gyűrű ott lesz az ujjadon, nem fogják azt hinni, hogy testvérek vagytok szerintem.

2020. máj. 13. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Külföldön mindenhol a férj vezetékneve+feleség keresztneve a megszokott férjes név, és soha senkinek nem jut eszébe, hogy a férj testvére lehetne! (Karikagyürü meglététöl függetlenül sem)
2020. máj. 13. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Én is jobbnak érzem

Köszi aki írt ment a zöld gomb

2020. máj. 13. 08:18
 6/7 anonim ***** válasza:
Kerine Ughy Lilla Bianka?
2020. máj. 15. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
6-os: a kérdezö direkt írta:"A nevemből az ughy-t biztos hogy le szeretném venni, utálom,minden bemutatkozásnál, vagy posta bank mindig betűznöm kell"
2020. máj. 16. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!