Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mihez kezdjek azzal, ha engem...

Mihez kezdjek azzal, ha engem lenéznek az emberek?

Figyelt kérdés
Tudom hogy nem ez a kategória, de remélem, hogy itt normális válaszokat kapok. Egyedül csak a családom szeret, de idegenek nem. Valahogy mindenütt olyan kívülállónak érzem magam. Ha barátkozni próbáltam is, a "barátnők" kibeszéltek a hátam mögött, és később meg másokkal jobban barátkoztak. Munkahelyen is mikor dolgoztam, másokat valahogy mindig jobban kedveltek, mint engem, hiába voltam akár segítőkész. Facebookon is nekem a legtöbb volt osztálytársam vagy munkatársak sose lájkolták egy bejegyzésem, képem sem. Van olyan, aki nem is köszön. Párkapcsolataim is voltak már, de ott is azt éreztették velem, hogy nem vagyok elég jó, hogy más nők vagy az exbarátnők jobbak, mint én.
2020. máj. 14. 21:13
 1/4 anonim válasza:
Ez egy ilyen világ, lehet az adott ember akit jobban bírtak például szebb volt. Nagyon kiemelkedett a modern világban a kinézet és nem feltétlenül az ember személyisége miatt szeretik. És azzal, hogy lenéznek ne kezdj semmit, lesz egy pont minden ember életében amikor rájön, hogy tényleg szart sem számít a másik ember véleménye, ne tartson vissza amit gondolnak rólad. Olyan emberekkel folytass kapcsolatot akik értékelnek téged, a személyiségedet.
2020. máj. 14. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Próbálj meg máshol ismerkedni, a lenézést meg próbáld figyelmen kívül hagyni. Ne vedd magadra, maradj továbbra is kedves, de ne várj tőlük barátságot. A hobbid kapcsán ha elkezdesz ismerkedni, az jó kiindulópont lehet, mert van közös téma, jó is vagy benne, innen már könnyen megkedvelhetnek.

Az is segíthet, ha megkérdezel valakit akivel kicsit jóban vagy, hogy szerinte miért van ez. Lehet hogy nem mond semmit, de ha igen, akkor esetleg rávilágít egyes viselkedési módjaidra, amin tudsz változtatni. Nekem pl tíz év ilyen értetlenkedés után derült ki, hogy sokan azt hiszik, én nem kedvelem őket, mert keveset beszélek. Akkor elkezdtem többet beszélni, kis bájcsevejjel próbálkozni, ami ugany nem az én stílusom, de a környezetemnek ez kell, és azóta már sokkal jobb a fogadtatásom :D

2020. máj. 14. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Veletlenul nem tunsz masok szamara megkeseredettnek, rosszhiszemunek? Mert van ilyen ordogi kor, mikor ezzel az erzessel eltaszitod magadtol az embereket.
2020. máj. 15. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Mert ez a véleményed magadról és ezt sugárzod a körülötted lévőknek. Ha nem foglalkoznál másokkal, csak a saját boldogságoddal akkor sokkal jobban lennél.
2020. máj. 15. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!