Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Véleményetetek szerint miért...

Véleményetetek szerint miért csinálja ezt az apám ,de egy kicsit az anyám is !! ???

Figyelt kérdés
Folyton úgy kapcsolja apám a villanyokat csapkodja otthon rendesen csapkodva kapcsolja le és van egy cicám is folyton mondja de olyan rossz a fülemnek halgatni ahogy mondja kicsinkó ahogy beszél vele olyan mint amikor valaki csiklandoz vagy igen piszkál és anyám is úgy beszéll hozzá hogy lehetlen kergeti megfoglak mint egy házisákrány mint ha tényleg pokolban lennék ezek meg itt lennének a szekantok van rá speciális magyar mondat csak nem jut eszembe igen itt hangsuly a poklon van mert lehet onna írok elképzelhető ilyen szerintetek???? habár amin keresztül mentem nem csoda
2020. máj. 14. 22:52
1 2
 1/11 anonim válasza:
Ezt most nem teljesen ertem de lehet azert csapkodja a villanyt meg kergeti a macskat mert kicsit ideges vagy nemtom
2020. máj. 14. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Csak egy kérdés, mi?
2020. máj. 14. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
nem csak akkor csakodja a villanyt hanem máskor is és olyan idegesíttő nem jó
2020. máj. 14. 23:36
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Ilyen gyermekem lenne én se lennék normális.
2020. máj. 14. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim válasza:
Hat akkor valszeg megszokasbol. Nalunk is van nehany dolog amit nem ertek pl tesom ugy eszik hogy a villaval nagyon beledof az etelbe es akkor igy csattan egyet a tanyeron en sem ertem miert igy eszik de igy eszik. Sztem ha zavar akkor emlitsd meg nekik hatha a kedvedert halkabban csapkod
2020. máj. 14. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
jaj de komolyan mondom mint ha a pokolban lennék ! Miért ilyen gyermek milyen gyermek?
2020. máj. 14. 23:56
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Ott akadtam el, hogy MI?????? Mit mond folyton a cicád? A szekant pokoli házisárkány szüleid villanykapcsoló csapkodása közben csiklandozzák a kicsinkó macskát meg kergetik? Vagy mi az isten van? Miért van olyan érzésem, hogy felvidéki vagy?
2020. máj. 15. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
mert az is vagyok honnan veszed ezt?
2020. máj. 15. 11:25
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
A 7-es vagyok. Nyelvész vagyok, felvidéki, de ettől függetlenül még mindig nem értem a kérdést.
2020. máj. 15. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
lehet jobb is
2020. máj. 15. 12:00
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!