Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit gondoltok erről? Szerintet...

Mit gondoltok erről? Szerintetek irigyek lennének rám?

Figyelt kérdés

A barátaim és ismerőseim kedves embernek írnak le,de volt osztálytársaimmal mostanában összevesztem mindegyikkel elég csúnyán és mindegyikkel letiltottuk egymást.

Az egyiknek csak poénkodtam valami gusztustalan vega kajájára, hogy fúj mi ez. Amire olyan választ kaptam, hogy nekem nincsenek barátaim, egy megkeseredett picsa vagyok, irigy ember stb. A másik meg fent volt hajnali 2-kor, ezért ráírtam,erre azt a választ kaptam nagyon csúnyán,hogy nem mondták még neked, hogy ne fárassz másokat ilyenkor? stb

Harmadik azért tiltott, mert megházasodott és kérdeztem, hogy akkor már nem a szüleikkel élnek? A negyedik meg azon siránkozott nekem, hogy tanárnak ment és lehet be se fejezi az egyetemet, mert rosszul keresnek,de ezt akarja tanulni. Mondtam neki, hogyha ezt akarja akkor csinálja,de ne rinyáljon akkor miatta. Erre ásítós fejet küldött.

Őszintén az osztályból én vagyok az egyetlen aki elköltözött abból a kis városból egy jobb életszínvonalért szerintem erre irigyek. Igazából milliomos is lettem, de nem kürtöltem szét csak az egyiknek mondtam meg. Lehet ezt már mindenki tudja és azért irigyek ennyire rám?

Vagy csak balfasz voltam régen velük?



2020. máj. 15. 05:14
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Most is az voltál velük, nem csak régen. Semmi köze az irigységhez, szimplán nem kíváncsiak a kioktatásodra.
2020. máj. 15. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
86%
Tapintatlan okoskodó és fárasztó lehetsz. Ne csodálkozz hogy utálnak. Túl türelmesek veled, én már kihullajtottam volna a fogaidat ilyen pofátlanságokért!
2020. máj. 15. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Fárasztó vagy és idegesítő, mindenbe beleokoskodó.

Vagy te nem így gondolod? Olvasd már vissza miket írtál. Szerinted ez szimpatikus másoknak?

2020. máj. 15. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 Sunshinedoll ***** válasza:
100%

Annyira vicces, mikor az ember zéró önkritikája óriási egóval párosul és ha valaki lekoptatja, akkor azt hiszi, hogy irigyek rá, ahelyett, hogy kicsit önreflektálnának.

Nem irigyek rád, hanem idegesítő és rosszindulatú vagy ezért senki nem nagyon szereti a társaságod.

Elmentél a kisvárosból, összeszedtél egy milliót és most azt hiszed, te sz-rtad a spanyol viaszt és mindenkinek minden témában szüksége van a véleményedre akkor is, ha a kutya se kérdezte.

2020. máj. 15. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Nem egy milliót szedtem összes és nem össze szedtem hanem csináltam több millió forintot. Nem vagyok nagyképű nem is szoktam mondani másoknak se. Egyébként meg ha rosszindulatú lennék nem lenne ennyi barátom.
2020. máj. 15. 16:05
 6/10 A kérdező kommentje:

Nem voltam szimpatikus, viszont őszinte vagyok. Most mondjam azt neki hogy helyes, nettó 120 ezerből aztán kurvára fent tudsz tartani 5 gyereket?

Zavar ha mások rosszul menedzselik az életüket, mert nekem eléggé bejött. Ennyi. Másoknak még sincs bajuk velem. Akkor miért van ez?

2020. máj. 15. 16:11
 7/10 A kérdező kommentje:
Igazából igazatok van,de ők is bunkók voltak. Csak jó volt rajtuk nevetni... :D
2020. máj. 15. 16:34
 8/10 anonim ***** válasza:
Ugyanolyan sekélyes vagy, mint amilyennek őket érzed.
2020. máj. 15. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
De hiszen amiket leirsz, kulon-kulon, akkor is undi, ha kozmunkas vagy.
2020. máj. 16. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:

"Jó volt rajtuk nevetni..." hmmm


Hát figyelj, nekem mindegy valakinek mennyi pénze van, de annál jobban semmit nem utálok, mint amikor eszek valamit és valaki húzza az orrát mellettem, hogy fúj hogy lehet ilyet enni. :D


De persze ők is bunkók voltak veled, de te sem lehetsz a legszimpatikusabb ember. Igazából ha neked rajtuk kívül is sok barátod van, akkor hagyd őket. Ha nem is veszed észre, de biztosan megváltoztál te is meg ők is, már nem illetek össze barátként. Törődj az új barátaiddal, őket meg hagyd meg egymásnak, jobban jár mindenki.

2020. máj. 18. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!