Mit tegyek ?

Figyelt kérdés

2020. máj. 16. 11:36
 1/5 A kérdező kommentje:

Van egy barátom,akivel már nem szeretnék barátkozni mert van egy nagyon rossz stílusa

.. minden héten ír messengeren hogy:

"Hello! Tudunk beszélni?"


Elegem van!

Nem szeretnék vele beszélni mert nem tekintem már a barátomnak..

Hogy építsem le vele a kapcsolatot?

Bunkó lennék ha leépíteném?

2020. máj. 16. 11:37
 2/5 anonim ***** válasza:
Ne foglalkozz vele, ne valaszolj neki, de reagalj vele kapcsolatban semmire se ... csinalj ugy mint ha nem is ismerned. Idovel el fog tunni az eletedbol. Nem kell mindig es mindenkivel joban lenni.
2020. máj. 16. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

De az nem bunkóság?


Sajnos nap mint nap találkozok vele mert egy munkahelyen dolgozunk és azért az kicsit gáz..


Ha nem válaszolnék,lehet hogy eltűnne az életemből,de utána hogy megyek be dolgozni,ahol ő is ott van?

Félek..

2020. máj. 16. 11:54
 4/5 anonim ***** válasza:
Ja, hogy te egy ilyen kis mimoza alkat vagy? En siman belemondom az arcaba, hogy hagyjon mar beken ... kit erdekel, hogy utana talalkozunk meg. Ha ert a szobol, ugy is kerulni fog ... max a hatam mogott mar megint en leszek a bunko. Szeretem amikor ram akasztjak ezt a jelzot, mert onnantol azt csinalok amit akarok.
2020. máj. 16. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ignoráld. Mondd neki hogy bocs nem láttam az üzeneted(mégha ez nem is igaz). Ha küldött egy üzit akkor húzd ki. Ha találkoznánk vele mondd meg neki hogy sietsz nem érsz rá(ha nem is kell sietned akkor is mondd ezt)
2020. máj. 16. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!