Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Milyen ember lehet az a...

Milyen ember lehet az a személy, aki ilyet tesz?

Figyelt kérdés
[link]

2020. máj. 16. 14:25
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Az ilyent nem nevezném embernek.
2020. máj. 16. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Pedig ezek vagyunk mi emberek.
2020. máj. 16. 14:34
 3/12 anonim ***** válasza:
Hát nem egészen ép elméjű, az biztos.
2020. máj. 16. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Egy végtelenül gyáva és gyenge féreg lehet csak, nem más. Remélem őt is hasonlóképpen megcsonkítják majd.
2020. máj. 16. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

"Milyen ember lehet..."


Röviden?Szar.


"Pedig ezek vagyunk mi emberek."


Nem szoktam állatokat kínozni.Ha ezt úgy érted,hogy szórakozásból kutyákat csonkítasz meg,és szerinted belül mindenki erre vágyik,akkor fordulj elmeorvoshoz!

2020. máj. 16. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Úgy értettem, hogy mindenkiben benne van az agresszió. Ott lapul mindenkiben. Például adott egy cukimuki németjuhász, ami addig lesz cuki, amíg meg nem harapja a kisgyerekedet például, mert abban a pillanatban az ellenség a kutya lesz, agyon akarod csapni mérgedben. Arról nem is beszélve, ha mondjuk az ütőeret harapja ki pont, aztán nincs mit tenni. Ebben az esetben meg pláne agyon akarnád ütni a kutyát. Tehát ezzel az egésszel azt akarom kifejezni, hogy mindenkiben ott lakozik az agresszívabb én. Ha megcsonkítanak valamilyen állatot, az belőlem is dühöt, haragot vált ki, és én soha nem tennék ilyet, soha. De ettől függetlenül bennem is bennem van az állatiasabb énem. Így értettem, hogy ilyenek vagyunk mi emberek.
2020. máj. 16. 18:00
 7/12 A kérdező kommentje:
*Sőt, én férfi létemre elsírom magam a videó láttán, annyira sajnálom.
2020. máj. 16. 18:04
 8/12 anonim ***** válasza:
5-ös vagyok.Oké,bocs,felb@szott a videó.Az agresszivitást nem vitatom,de a szándékos állatkínzás nem mosható össze a hirtelen felindulással.Aki ilyeneket művel,tökmindegy miért,az elmebeteg.
2020. máj. 16. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
A legszomorúbb, hogy a kiskutya meghalt a műtét után.
2020. máj. 16. 20:00
 10/12 anonim ***** válasza:

Jobb neki,hogy meghalt...

Az ilyen ember nagyon beteg,valószínűleg őt is kínozták,bántották,és nem volt lehetősége megtorolni(mert pl.gyerek volt)ezért felgyülemlett benne a rengeteg tehetetlen agresszió,és ezt sajnos védtelen lényeken vezeti le.

2020. máj. 16. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!