Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Más ismerősei között is...

Más ismerősei között is vannak ilyenre példák, hogy valaki vesz valamit amit aztán tökre nem rendeltetésszerűen használ vagy közel sem használja ki a termék képességeit?

Figyelt kérdés

Gondolok ilyesmire hogy Pl nekem egyik ismerősöm mondta, hogy már jó 10 éve, hogy vett egy egész korrekt összteleszkópos mountain bicót, erre kiderült hogy valójában sosem használta terepen... Én meg így néztem, hogy akkor mi értelme volt közel negyed millát költeni egy ilyen bicóra, hiszen egy utcaival jobban járt volna.


Vagy pl egyetemen anno egyik szaktársam vett egy 600 ezres Apple laptopot, már nem tudom pontosan milyet, de a lényeg, hogy nála is kiderült, hogy teljesen alap dolgokra használja csak, tehát szövegszerkesztés, böngészés, filmnézés stb. Csak olyan dolgok amikre bőven elég lett volna egy fele ennyibe kerülő laptop még ha maradunk az Apple-nél is.


Egyik volt főnökömnek pedig volt egy 350 lóerős 4-es BMW-je, de saját bevallása szerint sem igazán szokott vele túl gyorsan menni mivel nem tartja magát jó sofőrnek.



2020. máj. 16. 20:53
 1/3 anonim ***** válasza:

Én vagyok ez az ember, de nem értem, hogy ez téged miért zavar.

Annó vettem 350 ezerért gamer laptopot, pedig csak Simsezek. Van Nike cipőm, pedig gyűlölök futni.

2020. máj. 16. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Egyik ismerősünk vett egy hatalmas terapjáró jellegű autót, de csak rendes beton utakon megy vele :D Nem is tervez vele semmiféle terepre menni, csak azért vett ilyet, mert ez tetszik neki. :)
2020. máj. 17. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

A volt főnöködnek respect, bár több ilyen önkritikával rendelkező ember lenne!

Amúgy nem tudom, sosem figyeltem meg, hogy ki mire használja a cuccait. Ő dolguk.

2020. máj. 17. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!