Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mi a véleményetek az Lmbtq...

Mi a véleményetek az Lmbtq társadalomról?

Figyelt kérdés

Nekem nincs velük semmi bajom és szívesen beszélgetek velük, megismerem őket.

Ti hogy álltok a témához?



2020. máj. 17. 00:31
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
76%
Nekem nem lenne semmi bajom a melegekkel, de ha szándékosan megkülönbözetik magukat hát legyen...
2020. máj. 17. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
75%
Biszexuális nőként elméletileg beletartozom, de őszintén szólva nem érzek nagyobb szolidaritást irántuk, mint a heterók iránt, nem is hiszem, hogy lehetne bármiféle véleményt alkotni rólu(n)k, mint egybefüggő masszáról. De önmagában az, hogy valaki meleg/transzszexuális/akármi, nyilván nem szempont nálam sem, ha az a kérdés, hogy meg akarom-e ismerni az illetőt, vagy hogy kedvelem-e.
2020. máj. 17. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem foglalkoztat
2020. máj. 17. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
89%
Én nem foglalkozom velük. Ugyanolyan emberek, mint mindenki más; nincs bennük semmi különleges.
2020. máj. 17. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a legjobb döntés ha nem foglalkozunk a témával annyit, mint most. Régen is voltak, most is vannak, később is lesznek LMBTQ emberek. Nincs ebben sem meglepő, sem szégyellnivaló és büszkének sem kell lenni rá ha valaki az. Ha akarsz kezdeni valakivel egy párkapcsolatot, az az egyetlen szituáció amikor fontos hogy az illető milyen beállítottságú, kikhez vonzódik, minden más esetben magánügy, és nem releváns. Nem kell se titkolni, se szétkürtölni, épp olyan dolog, mint hogy valaki szőke hajú, fekete bőrű, vagy muzulmán. Van ilyen is, olyan is, ettől szép és változatos a világ. Az LMBTQ emberek közül rengeteg nagyszerű divattervező, fodrász, művész, zenész, színész van, inkább az ő érdemeiket kellene kiemelni, nem pedig azokra fókuszálni akik a Pride-on a meghívott képviselők előtt a B$zi-e vagy című számra rázzák magukat az elfogadás jegyében. Full komolytalan az úgy, de ha őket boldoggá teszi, csak csinálják, nincs semmi ellenvetésem a Pride-al kapcsolatban sem. Liberális gondolkodású emberként egy szabad országban élek, ahol ehhez is joga van a közösség tagjainak. Ha az Andrássy-úton akarnak bohóckodni, akkor hajrá. Ha Pesten laknék, biztos én is kimennék megnézni ezt a felhajtást, itt vidéken nincs ilyesmi. Két embert ismerek a környezetemben aki meleg vagy biszex, mindketten már idősebbek, nem venni észre rajtuk külső szemmel, egyikükkel sokszor szoktam beszélgetni is, művelt, normális ember.
2020. máj. 17. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
85%
Én mindig elborzadok ha valaki ez miatt néz rossz szemmel egy emberre. A gyermekkori legjobb barátnőm leszbikus és a jelenlegi legjobb fiú barátom pedig biszexuális. Nekem mindig is természetes volt ez az egész nem tudom miért kell ez miatt marni egymást. Szomorú, hogy a legtöbb lmbtq tag nem meri felvalani magát mert elitelik nagyon sokan.
2020. máj. 17. 03:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
44%

Ha nem polgárpukkasztásra használják, akkor nincs bajom velük, amúgy sosem volt.

De ha erőszakkal akarják rámerőltetni, az zavar.

Nekem is van deviáns szokásom, és mélyen titokban tartom. Maradjon ez az lmbtq is az, mivel rengeteg emberben ellenérzést vált ki.

Ezt el kell fogadni, kész.

2020. máj. 17. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 nemaRendőrség ***** válasza:
39%

Figyelemhiányos emberek akiket nem szerettek a szüleik vagy molesztálták őket.

Régen az volt a figyelemfelkeltő ha valaki meleg, ma már nem érdekli a népeket, sok helyen a házasság is szabad.

Így szintet kellett lépni hogy megint figyeljenek rájuk, jöttek a nemváltók.

Most megint róluk van szó

2020. máj. 17. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

LMBTQ-n belül én megkülönböztetném a nem hetero szexualitású embereket és a azon heterokat, akik ilyen közösségek tagjai.


Az elsőkkel semmi bajom nincs, rám nem tartozik más szexualitása, nekem is van biszex barátnőm, és örülök neki, hogy ma már ezt felvállalhatja.


Az utóbbiakkal meg az az egyéni szocproblémám, hogy nekik sincs semmi közük hozzá. Nem értem, miért kell őket támogatniuk, ha egyszer nem tudnak azonosulni a problémáikkal. Én sem hordok Go Vegans pólókat, mert nem vagyok vegán, annak ellenére, hogy pár meglátásuk vagy kritikájuk nem áll messze tőlem sem. Számomra ez kicsit képmutatás lenne, de ez az én problémám.

Ők ugyanolyan emberek, ha fel akarnak szólalni az elfogadásuk mellett, ha jogokat akarnak (örökbefogadás, házasság) harcolják ki maguknak, állítom, hogy semmi szükségük a hetero pártolóikra. Ami sikereket eddig elértek nélkülük is elértek volna. Csak ezeknek az embereknek valahogy még is különcködniük kell valamivel, ha már ők maguk nem "különlegesek".


És ebben van a legnagyobb ellentmondás az LMBTQ-s emberek megítélésvel kapcsolatban. Ők semmivel sem másabb emberek mint a heterok, egyáltalán semmi plusszal nem járul még a személyiségükhöz sem az, hogy kihez vonzódnak (filmipar sztereotípiái), azonban ez az egész LMBTQ néha olyan radikális tud lenni, hogy pont gátolja a társadalomba való beintegrálódását.

Pl. a pride is tök okés ötlet, hogy ők megmutassák, hogy kicsodák, de ezzel nem az elfogadtatásukat váltják ki az emberekből, hanem az ellenszenvet ( nem a bőrtangásokra gondolok itt)


Egyszerűbb példa: senki nem fog megbélyegezni téged csak mert kutyás vagy, addig a pontig, amíg nem nyomod ezt az emberek képébe. És itt a kutyás bármire kicserélhető pozitív vagy negatív tulajdonságokra egyaránt.


Szóval magukkal a más szexualitású emberekkel semmi bajom, a mozgalmukkal semmi bajom, azzal viszont igen, hogy néha maguk alatt vágják a fát, meg a hetero támogatóik csupán rajtuk akarnak felkapaszkodni.


Peace and love

2020. máj. 17. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Mentális betegek mind

És ebből csinálnak politikát. Hogy őket el kell fogadni és támogatni.

De ez így hazugság. Igen el kell őket fogadni és segíteni nekük mert ez mentális betegség

Aki azt mondja hogy nem az az hazudik. Miért ?


Mert akkor a pedofília a zoofilia a nekrofilia is elfogadott hiszen ő nekik is csak ilyen a szexuális belaitotásguk.

És mit gondolsz mi az a plusz jel

Az lmbtq+ nál ?...


Elkéne gondolkodni ezen mostmár globális szinten. De a politikusok nem akarnak valamiért. Vagy csak félnek a témától

2020. jún. 17. 02:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!