Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Milyen jelek utalnak nárcizmus...

Milyen jelek utalnak nárcizmusra egy nő esetében?

Figyelt kérdés
Rám gyakran mondják, hogy önimádó vagyok, pedig nem is igaz.

2020. máj. 17. 02:09
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Lehet hogy ezt sugárzod magadból.
2020. máj. 17. 02:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Úgy gondolom amíg nem dicséred magad vagy teszel kijelentéseket arról, hogy neked mekkora tekintélyed van addig nem vagy az.


Ismerek olyan lányokat, akik maguknak bókolnak vagy azon aggódnak, hogy ha valamilyen közönségesebb munkát kell végezniük akkor ők megszégyenülnek az ő "csodálóik" előtt.


Amíg nálad ezek nem jelentkeznek szerintem nyugodt lehetsz.

2020. máj. 17. 02:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Imádja, ha elismerik, manipulálni képes a másikat azért, hogy szeretetet, imádatot kapjon, negédes a viselkedése a másikkal, nem feltétlen mondja ki, ha valami rossz. Okos is tud lenni, de ezzel is csak a saját malmára hajtja a vizet.
2020. máj. 17. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

[link]


Itt elég jól leírják pontokra szedve.

2020. máj. 17. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Az önimádó és a nárcisztikus közel sem egy kalap :D
2020. máj. 17. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Nárcisztikusnak is neveztek már, :( 😂 tudom mi a különbség és hogy a nárcisztikus belül egy törékeny ember, csak kíváncsi voltam mik azok a jelek amiket az emberek kívűlről látnak.
2020. máj. 17. 14:05
 7/7 anonim ***** válasza:
Prűdség,sznobság. Csak a külsőségekkel való foglalkozás.
2020. júl. 8. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!