Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogyan tud egy ember jelentőse...

Hogyan tud egy ember jelentősen megváltozni?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Kiegészítve a kérdésemet : valahogy nem vagyok megelégedve magammal, és szeretnék változni. Alapból én nagyon komoly vagyok, de a barátaim társaságában nem tudok komoly maradni valamiért. Idétlen leszek a közelükben, mert ők is azok.. Lehet ezért. Nem tudom.

Egyrészt ezért szeretnék változni, másrészt én is jobban érezném magam a bőrömben.

A hangommal gondolom nem lehet mit csinálni. Most sem hú de magas.. Olyan se nem magas, se nem mély. Szeretném, ha mélyebb lenne.

Hogyan lehetnék még komolyabb, határozott, és hogyan lehetne nagyobb önbizalmam?



2020. máj. 17. 11:05
 1/4 anonim ***** válasza:

A barátaid viselkedése az elég ragályos rád is, mert írtad hogy az ő társaságukban idétlen leszel te is. Persze kell ilyen is ha alapvetően komoly vagy akkor azzal nincs úgy baj. Az önbizalom problémád az megint más, azon csak úgy változtatsz ha sikereket érsz el és lelkileg nyugodtabb leszel hogy elérted céljaidat, de ezért tenni is kell. Önbizalmadat növelheted azzal ha lassú lépésekben lecseréled a ruhatáradat, változtatsz az öltözködési stílusodon, meg az egész megjelenéseden. Az hogy határozott legyél az rajtad áll mennyire veszed komolyan az életedet meg a dolgokat amiért kiállsz. Határozott akkor leszel ha nem engedsz mások felé hanem igen is ki állsz saját magadért.

Mondtad hogy a hangoddal sem vagy megelégedve. Azzal kb semmit nem tudsz kezdeni az olyan amilyen.

2020. máj. 17. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Először is fogadd el magad úgy ahogy vagy. Tudom, hogy klisés szöveg, de ez a helyzet. Nem tudom mi idézte elő ezeket a gondolatokat benned, de van egy olyan sejtésem, hogy külső hatás ért, ami miatt ez foglalkoztat. Ezután lehet fejleszteni magad, fejlődni.


Egyébként a barátok között mindenki egy picit hasonul a társasághoz, kis hülyéskedés meg ilyenek. Nem kell mindig komolynak lenni. Ezért szép az élet. Bár nyilván nem adtál információt, hogy mi az hogy idétlen viselkedés: hányással teli bulizás, vagy viccelődés egymással, húzzátok egymás fejét stb. Van különbség. :D


27f

2020. máj. 17. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Jaj, dehogy 😂

Idétlenkedés alatt a gyerekes viselkedést értem, a visítozást, meg a nagyon hülye, megállás nélküli nevetést

2020. máj. 17. 11:55
 4/4 anonim ***** válasza:
Akkor ez miért okoz gondot? Legalább feloldódsz egy picit, kellenek ilyenek is.
2020. máj. 17. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!