Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mennyire kínos bemenni egy...

Mennyire kínos bemenni egy luxusautó szalonba csóróként (alkatrészért másnak)?

Figyelt kérdés

A nemrég nyílt német luxusautó palotába kéne bemennem az unokatestvérem megbízásából. Rendelt egy alkatrészt amit át lehet venni majd személyesen. Eljönni most a vírus miatt érthetően nem akar.

Én egy full csóró srác vagyok, most napszámosként dolgozom amíg nincs más. Mennyire lesz kínos bemennem oda? Néztem videót és ilyen öltönyös férfiak meg nagyon csinos nők dolgoznak ott. Nem fognak kiküldeni, hogy nem megfelelő öltözetben mentem be? Ha valaki volt már ilyen helyen felvilágosíthatna. Kár volt ilyen szivességet elvállalni, csak azt hittem az alkatrészt majd valami raktárban adják oda nem bent a szalonban a milliós autók között.


2020. máj. 17. 12:28
 1/7 anonim ***** válasza:
90%

Akár autószerelő is lehetsz ha munkásruhában mész 😄


De amúgy felveszel egy pólót, meg egy farmert oszt cső. Senkit nem fogsz érdekelni, felesleges ezen parázni.

2020. máj. 17. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Felesleges lenne külső alapján ítélni. Egy nyakig mocskos víz szerelő is kereshet többet, mint egy öltönyös ember.
2020. máj. 17. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Erről a kérdésről egy vicc jutott eszembe:

Bemegy a rongyos pofa a bankba. Hatalmasat káromkodik, és odalép a pulthoz:

- Itt lehet egy q.rva, k.bszott számlát nyitni?

A bankos hölgy elpirul, s mintha nem hallotta volna, megkérdezi:

- Mit óhajt az úr?

- Azt mondtam, egy q.rva, k.bszott számlát akarok nyitni.

A hölgy most már rendre utasítja:

- Uram, válogassa meg a kifejezéseit, ez nem kocsma, hanem bank.

- Szarok rá!

A hangoskodásra előkerül az igazgató is, megkérdi, mi történt. A hölgy megsúgja, s erre a főnök emelt hangon szól a toprongyos alakhoz:

- Szóval mit akar itt az úr?

- Nyertem a lottón hétszázmilliót, azt akarom betenni...

A főnök a hatalmas pénz hallatán elsápad, és alázatosan azt mondja az ügyfélnek:

- Ez a hülye q.rva meg okoskodik, mi?


Szóval azt hiszem, ha pénzt viszel nekik, mindegy lesz, hogy milyen csóró melós vagy.

2020. máj. 17. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
100%
Egyszer voltunk egy merci kereskedesben szetnezni es bejott egy pali strandpapucsba csikos furdogatyaba kopott poloba. 3 s mercit vett xd csak lesett mindenki
2020. máj. 17. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nekik az a lényeg, hogy vásároljon náluk az ember, szembe nem feltétlen fogják kimutatni, hogy mit is gondolnak a betérőről (üzleti etikett), de ha kimegy, akkor lehet, hogy porondon lesz az illető.
2020. máj. 17. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
A szalonban dolgozók nagyrésze sem tudna egy ilyen autót megvenni. Innentől kezdve irreleváns a dolog. Ráadásul alkatrészért mész. Ennyi erővel a pizzafutárt is kinézhetik hogy minek vitte be oda a pizzát amit rendeltek.
2020. máj. 17. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek! Tényleg elé luxus volt, állam leesett milyen csajok dolgoznak ott. Amúgy tényleg nem volt semmi, megmondtam a recepción hogy alkatrészért jöttem és odairányítottak a helyre ahol odaadták a cuccot, kifizettem a pénztárba aztán ennyi.
2020. máj. 19. 08:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!