Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » A cigányok többségének a...

A cigányok többségének a fogsora miért hiányos?

Figyelt kérdés

2020. máj. 17. 13:10
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
69%
Mibű csinátassák meg?
2020. máj. 17. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem figyelnek a higiéniára, fogorvoshoz se mennek.
2020. máj. 17. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Ez nyilvan nem tudomanyos teny, de en azt gondolom, hogy a higienia hianya, orvosi ellatas hianya, illetve amit ide sorolnek, bar ez nyilvan nem jellemzo mindenkire, hogy ok azert verekednek eleg sokat. Marmint ez nevetseges dolog, tudom, de a ferfiak osszeverekednek, kiesnek fogak, nem potoljak, es (ezt viszont tapasztalatbol/lattam/hallottam) a noket ugye gyakran verik, es ott peldaul nem cel az, hogy "ugy ussem, hogy ne legyen eszreveheto". Utik, ahol erik.
2020. máj. 17. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
45%
Nem csak a cigányoknak. Ez általános probléma Magyarországon. Nem járnak rendszeres ellenőrzésre pedig az nem kerül semmibe és kirohadnak a fogaik.
2020. máj. 17. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem igazán adnak magukra, ha megnezed elég kevés aki odafigyelés magára, inkabb akik anyagilag jobban állnak. De még azok közül se mind. Altalanossagban sem tisztálkodás sem ruhára sem más higeniara nem adnak. Ők van kivétel de nemsok. Aki nem. Mos fogat nyilván nemsokaig lesz neki, romlik meg annak is aki jól ápolja nem meg igy
2020. máj. 17. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim válasza:
79%
Vagy szeretnek verekedni, vagy, tényleg a higénia :) . Sajnos magyarországon sok az olyan ember(legyen az magyar, vagy cigány), akinek még arra se telik, hogy elmenjen a fogorvoshoz, mert nem fizeti(nem tudja) a TB-t. De sok az olyan köztüm, aki nem tesz érte semmit, inkább elvárja, hogy mindenki Őt segítse. De sok kivétel akad :)
2020. máj. 17. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
0%
Rasszista kérdés. Jelentve.
2020. máj. 17. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim válasza:
78%
Már miért lenne rasszista?
2020. máj. 17. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim válasza:
76%
A kérdező csak érdeklődik. Sztem ez nem baj.
2020. máj. 17. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
0%

Hamisan jellemez egy kisebbséget, amire semmi bizonyíték nincs.

Ez rasszizmus.

2020. máj. 17. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!