Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Lehetek ISFJ személyiség az...

Lehetek ISFJ személyiség az MBTI típusok közül, ha a 3 barátomon kívül szinte mindenkit utálok, és nem érdekel az emberiség sorsa, meg ilyenek?

Figyelt kérdés
Nem tudom, hogy kell értelmezni ezeket a kérdéseket az MBTI teszteknél. Nagyon közeli szeretteinkre vonatkoztatva, vagy inkább általánosságokban?

2020. máj. 17. 13:36
 1/8 A kérdező kommentje:
(Légyszi ne arról legyen szó, hogy ez az MBTI elmélet jó vagy sem! Köszi!)
2020. máj. 17. 13:40
 2/8 anonim ***** válasza:
86%
Lehetsz, amiket felsoroltál a körülményeidből adódnak, semmi közük a személyiségedhez.
2020. máj. 17. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
23%

Az MBTI jó szórakozás, de elég nagy általánosítás. Nekem 3 barátom is ISFJ-t kapott, nagyon durván különbözőek - vagyis látszanak, aztán belsőleg lehet tényleg ugyanolyanok, csak másnak mutatják magukat.


Angolul vannak jó kognitív funkciós tesztek, azokat próbáltad már? Nem a 4 betű alapján tesztel, hanem tényleg a nézeteid alapján. Én pl. INTP vagyok (esetleg INFJ lehetek még), régen egy rideg, közömbös ember voltam de egy ideje kimondottan érzékenyen reagálok mások sérelmeire, csak mindezt egyáltalán nem tudom/nem szeretem kimutatni.

2020. máj. 17. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszi! Az jött ki, hogy Ni, Si, Te, Fe ; ezekből meg pont nem lehet kirakni egyik MBTI típust sem :(
2020. máj. 17. 18:06
 5/8 anonim ***** válasza:
Nekem is hasonlóan vegyes dolgok szoktak kijönni, pl. Ne, Ni, Ti es Fe általában...bár a tiéd az tényleg méginkább kutyult...bár az IxFJ-t én azért bele tudnám magyarázni, ha kellene, de talán még IxTJ-t is. De szerintem nem baj, ha nem illesz bele teljesen pontosan egyikbe sem, ez csak 16 típus végül is, ami nem nagy szám...
2020. máj. 17. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
50%
A sakinorva MBTI tesztjét tudom még ajánlani egyébként, az három szempontból is vizsgál, ilyen tengelyes cucc, kicsit bonyolult de egy szimpla teszt szintén, szóval te csak kérdésekre pipálsz, maga az értékelés ami összetettebb. De mondom, annyira azért nem érdemes véresen komolyan venni.
2020. máj. 17. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Wow, köszönöm, ez tényleg nagyon pontosan kihozta a dolgokat!

(persze nem veszem ezt véresen komolyan, csak most épp ráérek ilyen hülyeségekre:))

2020. máj. 18. 12:40
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekem INFJ jött ki sokszor, de engem sem érdekel az emberiség sorsa, inkább a világé úgy összességében (tudomány, környezetszennyezés hatásai, mi miért történik...) A kognitív funkcióim pedig Ni,Ti,Ne,Si, ezek a legfőbbek, szóval tényleg nehéz kirakni. Ha érdekelnek az ilyesmi dolgok intuitívnak tűnsz, ha nem is a fő funkciód, de tuti olyan típust keresnék, amiben jelen van relevánsan Ni vagy Ne az első három helyen. Ha mások nem érdekelnek, még lehetnek saját elveid/lehetsz szenzibilis, csak inkább befelé fordulva (Fi).
2020. szept. 18. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!