Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért jutnak eszembe rossz...

Miért jutnak eszembe rossz emlékek, amikor jól érzem magam és utána miért nézem hülyének magam, amiért jól voltam?

Figyelt kérdés
Általában ez szokott történni, amikor minden oké, boldog vagyok stb. Aztán eszembe jutnak a semmiből a régi rossz emlékek, traumák. Majd aztán hülyének nézem magam, hogy "komolyan miért gondoltam ezt(=pl valami pozitív dolog)", "most komolyan azt hittem, hogy a való élet ilyen". Valahogy így írnám le. Mintha álomvilágban élnék, amikor jól érzem magam. Ez sokszor előfordult már velem, gondoltam valaki tudja a választ, vagy volt már valakivel ilyen. Nem gondolom, hogy azért mert nem tudom magam jól érezni, mert tényleg jól éreztem magam és nem volt semmilyen rossz érzésem amiért jól voltam, de aztán bekattanak ezek a rossz dolgok.

2020. máj. 18. 10:23
 1/2 anonim ***** válasza:
Hasonló történik velem is. Az alap hangulatom eléggé nyomott. Amint kicsit jobb kedvre derülök, mintha az agyam direkt újra meg újra lepergetné a rossz emlékeket csak hogy elrontsa a kedvem. Nagyon nyomasztó és fárasztó. Az okát nem tudom. De mintha nem is én írányítanám. Nem tudom neked is ilyesmi e. Vagy lehet félreértelmeztem amit írtál. Nehéz megfogalmazni ezeket a dolgokat.
2020. máj. 28. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
De jól értetted
2020. máj. 28. 22:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!