Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Egyik nap az élet császára,...

Egyik nap az élet császára, másik nap egy lúzer?

Figyelt kérdés

Nem tudom mi ez velem. Egyik nap azt érzem hogy enyém a világ, bármit elérhetek. Ha azt akarom, akkor Ferrariban fogok ülni 5 éven belül, minden lehetőségem meg van rá (amúgy mindenkinek van matematikai esélye rá!). Úgy érzem hogy simán elindítok egy céget, sikerre viszem. Sokszor tervezem hogy saját céget csinálok a munkámban, otthagyom a főnökömet és érzem magamban az erőt hogy átveszem majd az egész piacot!

Másnap felkelek és úgy érzem, hogy örülhetek a kis munkámnak, hogy nem rúgnak ki, kuss a nevem és jó ha élhetek.

Családtagok, barátok szerint amikor “magabiztos menőcsávó” vagyok a gesztusaim és a járásom is tök más lesz. Máshogy beszélek az emberekkel. Amikor lúzer leszek, akkor összegörnyedek, sokat nézek zavartan lefelé, stb.


Mi lehet ez a dolog? Milyen tulajdonság ez? Hétvégén még arra készültem hogy milliomos leszek önerőből, meg fogom csinálni, ma meg azon gondolkodom hogy milyen lesz majd az élet hajléktalanként ha beüt valami baj. Nem viccelek, ahogy mentem autóval, azt néztem egyszercsak az út szélén, hogy hol lakhatnék majd, melyik erdős részen.


2020. máj. 18. 13:51
 1/2 anonim ***** válasza:
48%
bipolaris vagy valamennyire valszeg, mm mindenkinel van hangulat valtozas de ha ez nagyon drasztikus es kerdes is irsz ki rola akkor ott elgondolkozik az ember a bipolaris zavaron
2020. máj. 18. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

1/1, na-na, nem lehet ilyet mondani neki, főleg, ha vannak hasonló bipoláris, vagy borderline-ra jellemző hallamai, mert bemeséli magának, hogy az, és akkor rosszabb lesz!


Ami veled történik az természetes! Hisz néz csak körül a médiában, és a közösségi hálókon! Mindenhol azt látod, hogy valaki sokkal jobban él mint te, hogy valakinek több van, hogy mások többet érnek mint te. Természetes reakció azt gondolni, hogy te csak egy alkalmazott vagy, neked ez nem fog sikerülni, de figyelj, elmondom neked, hogy ne hasonlítsd magad senkihez! Nincs olyan, hogy jobb. Soha senki nem lesz se több, és kevesebb sem senkinél!


Azt tudom tanácsolni, hogy távolítsd el az életedből az ilyen befolyásokat. Remélem segíthettem. Tudom, mert én is ilyen voltam, és még néha vagyok is.

2020. máj. 18. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!