Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mi a véleményetek Végh Dóri...

Mi a véleményetek Végh Dóri youtuberről?

Figyelt kérdés

2020. máj. 18. 14:49
 1/7 Dr.med.habil. Genya ***** válasza:
74%

Szerintem menő, hogy fiatalon már Podcastol, egy elég nagy rést töltött be a magyar youtube-n. Bár nem én vagyok a célközönsége és spec nekem annyira nem szimpi, elismerem a munkásságát, fiatalon sok dolgot elért, mindamellett, hogy milyen ambivalens a személyisége. Egy elég törékeny, önbizalomhiányos lány, mellette mégis van annyira kreatív és sokszor magabiztos, hogy dolgokat vidd véghez. Remélem érthető amit akartam írni. De nekem picit túl affektáló néha. De az biztos, hogy ő nem fog elveszni 30-35 évesen sem a magyar internet süllyesztőjében, egy ismert médiaszemélyiség lesz belőle.

De jobb szeretem Marist meg a Magyar Barbit :D /óóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóósőőőőőőőőn :D/

2020. máj. 18. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
84%
Kedvelem, egyedi amiket csinál a magyar youtube-on, szórakoztató, és látszik rajta, hogy nem szállt el magától.
2020. máj. 18. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
93%
Én nemrég iratkoztam le róla és követtem ki mindenhonnan. Szinte a kezdetektől néztem, szerettem, de a mostani tartalmaival nem tudok már azonosulni, se nem tanulságos (a Youtube-on nem is kell mindennek annak lennie, ezzel egyetértek!), de már szórakoztatónak sem éreztem egy ideje. Néha, amikor nem figyel oda vannak bunkó és lenéző megnyilvánulásai, ezek elég unszimpatikussá tették számomra. Biztos mindenkinek vannak ilyen beszólásai, csak az interneten jobban kiütközik az ilyesmi és tőle ezt nem láttam korábban. Tényleg dicséretes hogy egyetem mellett mennyi energiát fektet a videózásba és a Garázsmenetbe, és sajnálom, hogy ezt a tényleg kemény munkát csak semmitmondó szponzorációk által fizetik meg neki. Az is nyilvánvaló hogy komoly önértékelési és megfelelési problémái vannak, ezért nagy dolog hogy elment pszichológushoz és ezt meg is mutatta a nézőinek. Nem lehet könnyű, hogy amit szeret csinálni és megélne belőle az egy nagy lapáttal rátesz a lelki problémáira. Azt is sajnálom, ahogyan a vegánságot elengedte, de ha ettől jobban érzi magát, akkor jobb lesz neki így, valószínű soha nem érezte teljesen magáénak az egész mozgalmat és ezen a téren is engedett a nyomásnak. Mindenesetre megérdemelné, hogy egy kicsit elvonuljon, szünetet tartson a folyamatos tartalomgyártástól, befelé figyeljen, a szeretteivel legyen és átgondolja a dolgokat. Én nagyon szorítok neki, hogy minden rendben legyen vele, remélem egyszer még újra megtaláljuk a közös hangot.
2020. máj. 19. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
29%
g3ci ronda
2020. máj. 19. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
64%
Keves youtubert nezek, es meg kevesebbet szeretek kozuluk, de Dori pont kozotte van. Konnyed, vicces, kozvetlen a szemelyisege, nem jatssza a tokeletest, nem hazudozik ossze vissza, hanem egyenes elmondja es megmutatja ami van. Habar ez alap lenne, a legtobb youtuber a tokeleteset festi le magarol, holott sehol semmi. Dori a maga modjan vicces, oszinte, jofej. A videoit is szeretem nezni, mintha baratok lennenk azt erzem mikozben nezem, foleg a podcastoknal. Az ertekrendje tetszik, hogy nem szallt el a youtuberkedes miatt, meg hogy az egyetem mellett is ennyit kepes foglalkozni a videozassal(nem hiszem h sok bevetele van ebbol) En birom! 💜
2020. máj. 26. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
33%
Alapvetően azt, hogy elég buta, de viszonylag jómódú családból származva elég sokat látott a világból. Nagyon sok mindennel nincs tisztában, a videói is elég tartalmatlanok igazából, ha nem "főz" vagy egy külföldi helyen vlogol, akkor nézhetetlen, de még akkor se feltétlen jó. S túltolja a dolgokat. Plusz elég beképzelt is
2022. febr. 15. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
50%
5. vagyok. Update: tul sok lett a reklam, ertelmetlen tartalom, no kreativitás, kikovettem.
2022. febr. 15. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!