Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Lazítás képessége hogyan...

Lazítás képessége hogyan alakítható ki?

Figyelt kérdés
Az a gondom, hogy nem tudok eljutni egyfajta belső megnyugvásig. Nagyon nehezen tudok lazítani, pihenni, akkor is amikor abszolút volna rá lehetőségem.

2020. máj. 18. 18:16
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Meditacio, joga ... ilyesmik segithetnek.
2020. máj. 18. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
73%

Agykontroll. (Kepzeletbeli kört rajzolsz szaztol visszafelé irkalsz bele szàmokat jobb felsö sarokba irsz vmit stb)monoton ismetleses feladat(kb mint amikor baranykàkat szamolsz)en 90 alà még nem tudtam menni mert elalszom :)


Vagy lazito feladatok.

Fekszel. Es semmire nem gondolsz csak a testreszeidre. Ellazitom a labfejem a bokàt làbszàrat stb es igy vegigzongoràzod magad.


Legzéstechnikàk. En anno kiprobàltam egyszer egy fenyevök javasolta technikàt, azota tudom meglepetésemre hogy tényleg van a légzésnek hatàsa a pszichére. Addig nem is értettem miröl beszél mindenki hogy mi az hogy légzésgyakorlatok :D


De amugy millio minden van a neten lazitasra. Probald ki egyesével es ami a leghatékonyabb neked rendszeresitsd.


Meg nem àrt ha eletritmusban elsz azaz nem összevissza kelsz fekszel eszel sportolsz hanem kb egy rendszerezett idöpontokban.


Most tenyleg nem ertem ezt miert a gyk n kell kerdezni

2020. máj. 20. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
#2 Kifejtenéd mit értesz az alatt, hogy a képzeletbeli kör jobb felső sarkába kell írni valamit?! Mit? Megtetszett a technika.
2020. aug. 12. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!