Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Férfiak, mit gondoltok róla,...

Férfiak, mit gondoltok róla, ha egy lánynak férfias foglalkozása/hobbija van?

Figyelt kérdés

2020. máj. 19. 15:59
A kérdező szavazást indított:
Szimpatikus egy ilyen lány
Egy lány maradjon a nőies elfoglaltságoknál
Semleges
Biztos csak a pasiknak akar imponálni vele
Csinálhatja, de sosem lehet benne olyan jó, mint egy férfi
34 szavazat
 1/8 anonim ***** válasza:
85%

Mi a ferfias? ... vannak noi focistak, noi birkozok, noi boxolok, noi autoversenyzok ... es lehetne meg sorolni.

De ez csak annyira fura, mint ha ellenkezo esetben szinkronuszo fiuk lennenek es rsg-s sracok :)

2020. máj. 19. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Ha illik hozzá, ügyesen, sikeresen csinálja, akkor miért ne?

Mindig jó dolog, ha valaki élvezi a munkáját. Hobbinál meg egyértelmű, hogy csak akkor csinálja, ha szereti is.

2020. máj. 19. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Mit takar a férfias?
2020. máj. 19. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Férfias az, amihez tesztoszteron kell: vagyis fizikai erő, kockázatvállalás és bátorság.

Ezzel együtt van jó pár nő, aki biztonsággal teljesíti ezeket is.

2020. máj. 19. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
64%

Kétélű fegyver ez. Sajnos (?) a férfias szakmáknak azokat szokták nevezni, amik komoly tudást és/vagy hivatástudatot igényelnek és gyakran erős matematikai és absztrakciós készségeket. Nekem például a műszaki, informatikai és természettudományos érdeklődésű nők a gyengéim, számomra kifejezetten vonzó, ha egy nő ilyen területen alkot vagy darálja a témát. A férfias (=vagány) hobbik is pozitívum nekem, mint például a motorozás vagy a komolyabb barkácsolás, mert szeretem a vagány, talpraesett csajokat, akik fogják és teszik a dolgukat és nem derogál nekik, ha piszkosak lesznek, ha megizzadnak vagy ha igénybeveszik a fizikai erejüket és nem tűnnek tündibündi kislánynak.


Viszont ott van például az, hogy mérnöki karon végeztem, nem sok lány járt oda akkoriban, de azért voltak. Viszont kivétel nélkül szinte az összes ilyen slampos fiúlány volt. Megnőni hagyott, bozótos haj, ami gyakran zsíros és össze van fogva csak, semmi smink, szedetlen (gyakran összeérő) szemöldök, bajuszka, trampli ruhák, formátlan test, ilyen nagyimelltartó meg bugyi a hétköznapokra... Semmi női bájuk nem volt, mellé átvették a káromkodást és az alpáriskodást a srácoktól a koliban és ennek ellenére (jobb híján) nyaltak nekik a srácok, szóval abban a közegben okuk sem volt változtatni.


Van a férfias érdeklődés és karrier halmazában egy marék lány, akiknek talán 20% tud és akar kinézni nőnek. Szerintem az ilyen ritka kincs. De pont a ritkaságuk miatt inkább azt mondom, hogy nem zavar, ha más érdekli, csak könyörgöm, ne képzelje magát fiúnak, mert attól nem lesz szexi.

2020. máj. 19. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Bejönne, tetszene.
2020. máj. 19. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Akkor gáz,ha versenyezni akar a férfiakkal.vannak nők,akiken ez már ránézésre lárszik,az ilyenek taszítanak is.
2020. máj. 20. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ha a hétköznapokban van azért egy nőies oldala is, ami biztosítja az egyensúlyt, akkor részemről egyáltalán nem gáz, sőt kicsit talán még imponál is.
2020. máj. 20. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!