Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogyan fejlesszem a szociális...

Hogyan fejlesszem a szociális képességeimet?

Figyelt kérdés
Félek idegenekkel beszélni, de régi barátokkal is, akikkel már egy ideje nem beszéltem. Nagyon sokszor nem tudom, hogy mit kéne mondanom. Nem tudom mi az általános válasz egy egyszerű kérdésre. Talán autista vagyok. Nem mondta még orvos, annyira nem is néztem utána. De igazából nem az a lényeg, hogy van e egy diagnózisom. Az is lehet, hogy csak túlságosan izgulok, azért nem jut eszembe semmi normális válasz. Csak szeretnék laza lenni, tudni, hogy mit kéne válaszolni, ilyesmi. Hogy fejlesszem ezt? Csak úgy tudom, ha először egy csomó kínos beszélgetésben veszek részt, utána majd megtanulom? Köszönöm szépen, ha válaszolsz!

2020. máj. 20. 10:39
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Ne görcsölj rá! Nincs rossz válasz meg jó válasz. Mond azt amit érzel gondolsz. Nem fognak elitélni miatta. Igazából gondolj bele mindig mi a legrosszabb ami történhet. És reálisan mennyi az esélye,hogy megtörténik. Tenyleg akkora tragédia-e.Amit írtál az is lehet egy megoldás. Hajrá!😁
2020. máj. 20. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Menj el önkénteskedni akár egy kutyamenhelyre, akár egy szeretetotthonba, ott jó gyakorlatot lehet szerezni ilyen téren is.
2020. máj. 20. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!