Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogyan kezeljem az ilyen...

Hogyan kezeljem az ilyen embereket? (bővebben lenn)

Figyelt kérdés
Az olyan embereket, akik mindig jobban tudják, mi nekem a jó, mint saját magam, és hogyan éljem az életemet, anélkül hogy rálátásuk lenne. És nem tisztelik a véleményemet, ha ellen merek nekik mondani...

2020. máj. 20. 14:36
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Az ilyeneknek szoktam azt mondani, mikor okoskodnak "ez is egy vélemény". Ha tovább tolják, csak annyit mondok, hogy igazuk van. Ettől szépen megnyugszanak és eltűnnek a pitsába. Azt nem mondtam, hogy meg is fogadom a hülyeségeiket.
2020. máj. 20. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Én így: "aha, aha, tök jó." Aztán csinálom ahogy nekem tetszik.
2020. máj. 20. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2020. máj. 20. 15:02
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
A legtöbb ilyen embert egész egyszerűen eltávolítottam az életemből. Rokont, ismerőst, bárkit. Ha olyan a helyzet, hogy ezt nem tudom meglépni, akkor csak nem foglalkozom velük, de ezt szépen a szemükbe is mondom. Utána jellemzően békén hagynak.
2020. máj. 20. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Hallgasd meg őket, mond nekik, hogy köszönöd a véleményüket, és tégy úgy, ahogyan szeretnéd. Nem feltétlen kell úgy cselekednek, ahogyan mondják.
2020. máj. 20. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Clay Morrow ***** válasza:
100%
Le kell szarni, ignorálni őket, az ilyenekkel nincs mit kezdeni, rájuk kell hagyni és nem felvenni a "tanácsaikat".
2020. máj. 20. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!