Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mi a véleményetek, hogy...

Mi a véleményetek, hogy érzitek magatok egy olyan ember társaságában, aki nem kerüli a fizikai érintkezést veletek, sőt...?

Figyelt kérdés

Nem a tapizós, ölelgetős emberekre gondolok, hanem azokra, akik így akár idegenként hozzátok nyúlnak. Például pacsizni akarnak veletek, ha olyan helyzetben vagytok, vagy ha egy bulin mondjuk elhalad mellettetek, megérinti a vállatokat vagy mikor először beszélgettek és mondasz valami rokonszenveset vagy mikor mesélni készül valamit, lelkesen a válladra/karodra teszi a kezét és úgy mondja, hogy "képzeld..." vagy hasonlók. Vagy ha kezébe veszi egy hosszabb nyakláncod medálját vagy megsimítja a hajad, mielőtt megdicséri.


Ez inkább ellenszenves vagy rokonszenves?


2020. máj. 20. 15:25
1 2
 1/14 anonim válasza:
16%
Ez jelen helyzetben testi sértésnek számít a koronavírus outbreak miatt...
2020. máj. 20. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
44%
Ellenszenves. Hozzám ne nyúlkáljon senki. Hajamat főleg ne simogassa idegenként és ne dörgölje bele az összes mocskot a kezéről.
2020. máj. 20. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
65%

Első találkozásnál nálam ez nem igazán jön be. Ha többször összefutunk, beszélgetünk pár szót és szimpatikus, akkor belefér az érintés, de csak ha önkéntelen és a beszélgetés része. Ha nyomulásra használja, vagy nem szimpatikus az illető, akkor hátrébb lépek, vagy otthagyom.

Pl. a múltkor a piacon beszélgettem egy idősebb nénivel, zöldséget vettem nála. Szimpatikus volt, beszéd közben rátette a karomra a kezét, semmi gondom nem volt vele, mert nem volt hátsó szándéka, egyszerűen az egyénisége, a kommunikációja része volt.

2020. máj. 20. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:

Semmiképp sem nyomulásra használja és ha ez számít, nő az illető és inkább ilyen "barátnő" stílusban csinálja, de gyakran azokkal is, akiket ott helyben ismert meg.


Én nem tudtam hirtelen hova tenni, mikor a vállamra rakva a kezét mellém hajolt és úgy köszönt egyszer, de kicsit irigylem őt. Lehet, hogy nem csak ettől, de olyan magabiztosnak és nőiesnek tűnik és magabiztosan kezel más embereket.

2020. máj. 20. 15:46
 5/14 anonim válasza:
65%
Én nagyon nem bírom az ilyesmit max ha az illető bejönne nekem.
2020. máj. 20. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
74%

Az egyedüli, ami ezek közül zavarna, az, ha a hajamhoz ér. Arra hajlamos vagyok túl kényes lenni. :D

Egyébként nem zavar, volt, hogy pár barátnőm, barátom bemutatott egy barátjának vagy közösségének, és ott már az első találka után ölelkezve köszöntünk el.

Ha nincs mögöttes szándék, akkor nem zavar, én is hajlamos vagyok rá.

2020. máj. 20. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
35%

nagyon zavar. A napi kézfogások is zavarnak. Nem is baj, hogy "beszüntették" a melóhelyen. remélem a jövőben is így marad.


F

2020. máj. 20. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
40%
Valaki nagyon tapizós itt, hogy lepontoz mindenkit.
2020. máj. 20. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
27%
Valami perverz aki "véletlen" megfogja emberek seggét a buszon lepontoz mindenkit.
2020. máj. 20. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
40%
Jól van na, ő nagyon szereti a virtuális érintkezést a nem tetszik gombbal.
2020. máj. 20. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!