Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Egy magának való a gimnáziumba...

Rtaerzkuwsukt kérdése:

Egy magának való a gimnáziumban halálra van ítélve?

Figyelt kérdés

2020. máj. 20. 17:02
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Miért lenne? Max nem barátkozik. És persze lehet, hogy kiközösítik. Iskolától/osztálytól/embertől függ, hogy mi lesz ott...

De mi az pontosan, hogy magának való...? Életképtelen, vagy mi?

2020. máj. 20. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Rühell emberek között lenni.
2020. máj. 20. 17:13
 3/9 anonim ***** válasza:
93%
Nincs halálra ítélve, senki sem fogja megölni. De mondd már meg, mit szeressenek rajta? Szerinted.
2020. máj. 20. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Én is rühelltem, de túléltem. Sőt, még egy évvel többet is, ötévesen voltam. Ha normálisan beszélsz a többiekkel, amikor hozzád szólnak senkit nem fog érdekelni, hogy magadnak való vagy. Max. kapsz pár kommentet hogy nem beszélsz sokat de ennyi.
2020. máj. 20. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Jelképesen értettem a "halálraítéltet". Csak a családjával is nehezen jön ki.
2020. máj. 20. 17:30
 6/9 anonim ***** válasza:
72%

Akkor miért megy emberek közé? Vagy miért nem szocializálódik? Vagy miért nem jár kezelésre?


Oly sok itt a kérdés...

2020. máj. 20. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 Dorci1999 ***** válasza:
100%
Sajnos van rá esély. Sok a bunkó ember. De lehet hogy jófejek lesznek veled. Ezt nem lehet pontosan megmondani. Az viszont igaz hogy, nagyobb eséllyel van kitéve piszkálódásnak és kiközösítésnek az, aki introvertált mint aki extrovertált.
2020. máj. 21. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Világéletemben könyvmoly, magamnak való ember voltam. Barátságos és illedelmes vagyok, még jószívű is, szimplán hányinger kerülget a mai napig a gimis felszínes kapcsolatoktól. Meg lássuk be, imádok egyedül lenni. Nem cikiztek meg semmi, még meg is hívtak ide-oda de tudták, hogy úgysem megyek el sehova. Bár van egy sejtésem, hogy csak azért hívogattak, mert elég szép vagyok. Tudom, hogy a hátam mögött kívülállónak neveztek, de nem érdekelt. Rajtam kívül voltak mások is, de velük sem akartam barátkozni, egyedüli jóbarátaim az oktatók voltak. Szóval túl lehet, de az introvertáltság és félénkség nem szabad, hogy egyfajta "special snowflake" szindrómával társuljon, mert akkor tényleg ki fognak nézni. És ne ítéld el extrovertált társaidat, vagy legalábbis ne nyilvánosan. Ha bulizni, illetve múlandó kapcsolatokba akarják magukat hajszolni, az ő vajuk. 21/L
2020. júl. 17. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Ha olyan a társaság akkor az ilyeneket kiközösítik,zaklatják.

Ha normálisabbak, akkor csak lef0ssák.

2020. aug. 5. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!