Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Árufeltöltőként dolgozó miért...

Árufeltöltőként dolgozó miért erölteti, hogy őt gazdagnak nézzék (drága ruhák, telefon, stb)? Azt gondolja elhiszi majd valaki?

Figyelt kérdés

Kertszomszédom az ember, 35 éves körül van. Meg is mondja hogy árufeltöltő, sőt láttam is már meló közben! Semmi gond vele amúgy, nagyon rendes fickó, bírom, tisztelem hogy sokakkal ellentétben nem esik le a gyűrű az ujjáról ha dolgozni kell. Viszont .... Felvették a három gyerekes CSOK-ot és úgy tudták felépíteni csak a házukat. Állítólag 15 milliót kaptak, a telket meg a szüleik vették meg 30 millióért (eladtak egy jó helyen lévő szocis nyaralót). Plusz vettek fel még hitelt és így lett a 80m2 gyorsépítésű ház. Már ezt sem értettem, hogy minek eröltetik a környéket ha nincs pénzük. Egy 1200m2-es telek itt most 60 millió minimum. Az övék meg 500m2 kb. De jó persze lakjanak itt ha akarnak. A fickónak egy régi kopott telefonja volt és egy Opel Astra G kocsija. Semmi gond, de nem értettem.

Most született meg az első gyerek (bevállalták a hármat) és felvették gyorsan a babavárót is. Mit vett? Új Astrát, iPhonet és Philipp Plein ruhákat! Több tízezer egy egyszerű poló! Minek? Mert látta hogy nekem meg egy másik szomszédnak az van. Ezt nagyon gáznak tartom. Miért akar ennyi beolvadni ha nincs is pénze? Állami kölcsönökből játszani a janit, miközben olyan buta, hogy nem is titkolja!?

Az elején egy tiszteletreméltó dolgos srácnak tartottam, mostanra viszont egy nagyzolós majomnak gondolom. Azt mondta nekem, hogy ő csak új autót vesz, eddig is volt neki, csak egy garázsban állt és direkt járt G Astrával mert azt nem baj ha megrongálják. Na persze ... Nagyon szánalmasnak tartom ahogy vonul a Plein ruhákban (nagyon drága, én is meggondolom ha veszek) a kezében az iPhonennal.

Kinek akar ez ennyire megfelelni? És miért? Nem gáz bemenni a hiperbe az öltözőbe ilyen ruhákban? Azt látom hogy sok ilyen ember kezd most lenni, egyre több itt is az ilyen kérdés. Talán azt látják a hírekben hogy most mindenki milliárdos hirtelen?



2020. máj. 21. 08:56
1 2 3 4
 1/39 anonim ***** válasza:
28%
Ez màr multkor is ki lett targyalva hogy hülye.
2020. máj. 21. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/39 anonim ***** válasza:
22%
De mit varsz egy àrufeltöltötöl? Hogy majd ésszel tudja a penzügyeit kezelni?
2020. máj. 21. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/39 anonim ***** válasza:
81%

Talán azért, mert tetszik neki és meg tudta venni.

Te miért vagy rá ilyen irigy, ha te jól élsz?

2020. máj. 21. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/39 anonim ***** válasza:
85%
Mi közöd van hozzá? Nincs életed??
2020. máj. 21. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/39 anonim ***** válasza:
88%
Ez neked pontosan miért fáj?
2020. máj. 21. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/39 A kérdező kommentje:
Ja olvastam. De vicces hogy sok ilyen ember van. Nekem nem fáj, csak rossz nézni hogy erre költik a támogatást egyesek. Azt hittem hogy azzal el kell számolni hogy a gyerekre fogják költeni. Szerintem inkább indíthatott volna egy vállalkozást. Másnak mondta, hogy ért a bútorkészítéshez csak nincsenek szerszámai. Miért nem azt vett a lóvéból? Lehet hogy önerőből, sültgalamb pénz nélkül is vinné valamire.
2020. máj. 21. 09:15
 7/39 A kérdező kommentje:
Szerintem a “haverok” tehetnek erről a híradóból hogy ennyi ilyen látszatozó ember lett, minden politika nélkül. A csapból is az folyik, hogy ennyi milliárd meg annyi millió. Luxusfeleségek, Ferrarik, nyaralók .... aztán az egyszeri melósnak is elborul az agya hogy neki is ez kell, ez jár neki.
2020. máj. 21. 09:18
 8/39 anonim ***** válasza:
31%

Mert pontosan tudja magáról, hogy másból nem veheti meg, viszont igénye van rá.


Sajnos pénzügyi kultúra nincs, viszont majd megissza ennek a levét.

2020. máj. 21. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/39 anonim ***** válasza:
83%
Akkor kérdem mégegyszer: mi közöd hozzá? Nincs életed??
2020. máj. 21. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/39 anonim ***** válasza:
80%

Fujh de utalom ezeket a más pénztárcájában kutakodo embereket -.-

Saját dolgoddal foglalkozzal jo?!

2020. máj. 21. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!