Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért van az, hogy a nők...

Miért van az, hogy a nők 18-25 évesen, a férfiak 30-35 évesen néznek ki a legjobban?

Figyelt kérdés

2020. máj. 21. 12:09
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
81%

Nem így van.

Általában, aki jól néz ki, az jól néz ki még 40-es, 50-es korában is. Sőt, még azon túl is.

Van, akit kifejezetten megszépít az idő.

És persze két azonos korú sem egyforma. Vannak 40-nek kinéző, leharcolt 20-asok és teljesen fitt 40-esek.

2020. máj. 21. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
88%
Mindig xarul néztem ki, mindegy mennyi voltam.
2020. máj. 21. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
80%

Nincs így szerintem. Pontosabban a pasiknál én négy típust figyeltem(lehet a lányokra is igaz):

1.helyes, sportos volt gimiben, majd 30éves kora körülre meghízott, elvesztette a régi sármját

2.jól nézett ki fiatalabb korában és idősebb korára is megmaradt ez v.még jobb lett

3.gimiben, huszonéves korában éretlen, kölyökképű volt, majd a 30-as éveire ért be és a nők bálványa lett kb.

4.fiatalon és idősebb korában sem tud jól kinézni

2020. máj. 21. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
85%

Ez nagyon nem igaz. Nem a korod határozza meg, hanem a genetikád és az igényességed. Nagyon sok olyan pasi van mint a példádban, hogy olyan 30-40 éves korára megizmosodik, "megemberesedik", szellemileg is megérik és jól állnak neki az érettség külső és belső jelei is. Viszont rengetegen vannak akik tini korukban sportolnak, figyelnek magukra, szép izmos szálkás testük van 8 kockával, és ahogy haladnak a 30-40 felé, egyre jobban eltunyulnak, a kockákból aputest lesz, és nem csak a testalkatuk, hanem az egesz testük iránti igényességük elszáll.

Ugyanez a nőkben is. Vannak gyönyörű fiatal tizen-huszon évesek is, akiknek valóban az általad említett korosztály a csúcs. Viszont vannak akik érett felnőtt korukig nem nőiesek, csak tucatok, divarkövetők. Uggy boot, supreme póló, gagyi tiktok videók, festékesvödörbe mártott haj, undorítóan megfestett szemöldök, az egyetemeken fellelhető "különlegesen és egyedien öltözködő hipster bölcsész stílus" és még sorolhatnám. Ez nem baj, nem ítélkezem, csak egy nőnek ezt ki kell nőnie, hogy igazán jól nézzen ki, ami sokszor a harmincas éveire tevődik, akkor találja meg a SAJÁT stílusát, akkor tudja függetleníteni magát ezektől. Van, aki korán házasodik, korán szül, és a gyerek felnövése, neadjisten egy évekig tartó, hosszú, szenvedéssel teli házasság után tudja megtalálni önmagát, bőven negyvenen túl.

Vannak, akik huszonéves korukban elfogadhatóan néznek ki, aztán mikor a harmincas-negyvenes éveikben elkezdenek figyelni magukra, akkor lesznek igazán jó nők/jó pasik. Nagyon sok dologtól függ ez...

Ja, és azt még meg sem említettem, hogy a külsőd a belsőd tükre. Az, hogy mikor van a legnagyobb rendben a belsőd, pedig szintén nem a korod függvénye. 20N

2020. máj. 21. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
88%
Azért mert neked a 18-25 éves nők és a 30-35 éves férfiak szimpatikusak/esztétikusak. Ez teljesen szubjektív dolog. Van akinek az 50-es pasik/nők tetszenek, mert mondjuk a szüleikre emlékezteti őket ami biztonságot jelent számukra, másoknak a fiatalok tetszenek mert a saját fiatalságukat juttatja eszükbe, másoknak mindig a saját korosztálya jön be. Ez teljesen változó.
2020. máj. 21. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
60%
Genetika.
2020. máj. 21. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
72%

Nincs így. :D Emberek vagyunk, nem lepkék, nem úgy működünk, hogy az idő múlásával bebábozódunk és kikel majd valami egészen más. A férfiak sem. Adott egy genetikai alapunk, ami némileg predesztinál (inkább egyéni, mint nemfüggő), ezen felül meg mindenkin a maga életvitele fog meglátszani és annyi a külseje, amennyit maga kihoz belőle. A kor önmagában nem szépít és nem csúnyít.



Egyrészt nagyon sok nő később találja meg a stílusát és 25 fölött lesz pénze igazán költeni magára, mert az emberek többsége akkortájt csinál karriert, másrészt sok férfi még jobban szarik magára, mint a tollászkodásra kamasz koruk óta sarkallt nők, és 30 fölött egy zsíros kopasz blob lesz, mert a társadalom még ott tart, hogy egy férfi elég, ha egy fokkal szebb az ördögnél.


Én hamarosan 24 leszek, most már azt merem mondani, hogy egész emberien nézek ki, nem egy túlszedett szemöldökű, formátlan kis csitri vagyok lassan, aki tele van bőrhibákkal és turiból öltözködik, de ez az elmúlt 2-3 évben változott, mikor elkezdtem pénzt keresni és kicsit informálódni a bőrápolásról, a sportról és a helyes táplálkozásról.

Őszintén szólva jelen9is úgy vagyok, hogy nem kellene 30 év fölötti pár. Azok a férfiak egyszerűen öregek hozzám képest, én így érzem. A korosztályomban is már sokan pocakosodnak meg kopaszodnak. Az idő mindkét nemen meglátszik, egyénileg pedig mindenkin másképp.



Én azt tapasztalom, hogy akinek fiatalon sikere volt, annak idősebben is sikere lesz és előnyösen öregszik, aki meg nem, az előbb vált baby faceből groteszk kisállú, kerekhomlokú öregemberre/öregasszonyra, minthogy kinőjön a sármja.

2020. máj. 21. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
16%

Persze, hogy igy van ... akkor vagy csucsformaban.


Nagyjabol eddig a korig tart a parvalasztas ... aki kesobb is pavaskodik (mondjuk ugy: jol tartja magat), azok csak nem tudjak elfogadni az oregedes tenyet.


Sportolok is a maguk mufajaban egyszer csak elerik a csucsformat ... igaz kesobb is jo sportolok maradnak, de mar ritkan lesznek bajnokok.

2020. máj. 21. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
25%
Hiaba tartja magat jol egy korosodo akarki, a bore akkor is rugalmatlan, rancos es plottyedt lesz ... kenhet magara barmit.
2020. máj. 21. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
92%

9: Nagyon sok fiatalnak is csúnya a bőre. Mivel nem minden fiatal vékony, feszes. Rengeteg elhízott, túlsúlyos van. Ez nem az életkortól függ.

Ráncosodás meg genetika, és persze sokat lehet rajta rontani a napozással, szoláriummal.

2020. máj. 21. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!