Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit gondoltok erről?

Mit gondoltok erről?

Figyelt kérdés

Csúnya vagyok ezért nem jár velem senki,és ha ez még nem elég a szép lányok hogy úgy mondjam csúnyán bánnak velem. Cserébe ezért visszaoltom őket, meg megalázom. Ennyi jár nekem, minimum.


Mit gondoltok erről? Más is csinálja ezt?



2020. máj. 21. 14:49
 1/6 anonim válasza:
76%
Én nem gondolom magam se csúnyának, se huu de szépnek, alázok meg senkit, akkor se ha épp nem viselkedik velem "szépen". Akkor most rossz vagyok?
2020. máj. 21. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
89%
Hol itt a szex?
2020. máj. 21. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
100%
Szerintem senkivel se bánnak mindenkivel szépen, ettől függetlenül nem adok vissza semmit, mert kitudja mit hoz az élet.
2020. máj. 21. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Hülyeség, most ismerkedek egy szép lánnyal és szűz. Pedig tök normális akkor ő mire fogja? Sőt a barátnője még jobb bőr de neki meg még barátja se volt 22 évesen.


Engedj be másokat az életedbe, ne próbálj meg mindenkivel versenyezni meg ellenségeskedni ha kell ha nem.

2020. máj. 21. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
62%
Tipikus gyakoris lúzer incel nőgyűlölő pasi vagy. Ennyi.
2020. máj. 21. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én nem vagyok szép és nem is jók a kapcsolataim (ismerős, barát) de nem bántok senkit kedves vagyok mindenkivel. Gyűlöletre legjobb ellenszere a szeretet.
2020. máj. 22. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!