Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ha meglátok egy lányt az...

Ha meglátok egy lányt az utcán,odamehetek hozzá megmondani hogy milyen szép,Vagy ezt inkább tartsam meg magamnak?

Figyelt kérdés
A boltban ahol vásároltam ma láttam egy nagyon szép lányt.Legszívesebben oda mentem volna hozzá és megmondtam volna neki hogy olyan szép lányt még nem is láttam mint Ő.Aztán nem mentem oda,nem ismertem őt,ő se engem,jobbnak láttam így hogy nem megyek oda.Csak így meg olyan érzésem van,mint amikor az embernek problémája van és nem beszéli ki magából.Megtartottam magamnak a véleményem a lányról,de úgy érzem ez sem jó.

2020. máj. 22. 21:38
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
93%
De édes vagy 🙂 sztem nyugodtan oda ehetsz hozzá. Mindenkinek jól esik a bók.
2020. máj. 22. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 A kérdező kommentje:
Tehát kialakult egy véleményem a lányról amit nem közöltem vele.Olyan érzésem van hogy hibáztam.
2020. máj. 22. 21:41
 3/26 anonim ***** válasza:
23%
Csak ha ismerkedni szeretnél vele
2020. máj. 22. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 Miss Endzsi ***** válasza:
92%
Nyugodtan, én is szeretek dicsérni másokat az utcán, ha úgy adódik, jó látni a mosolyt az arcukon, az enyémen is megmarad. 23/L
2020. máj. 22. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
89%

Véleményed? Magyarul bókolni akartál neki, mert megtetszett :)


Nem "hibáztál". De eltérő, hogy ki hogy reagál egy hirtelen bókra egy ismeretlentől. Van, aki nyitott és vevő erre, van, akinek furcsa és inkább elhajt. Ezzel nem tudsz mit kezdeni. És a közelítés se mindegy persze.

2020. máj. 22. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
30%

4. válaszoló


Az más, te lány vagy :D

2020. máj. 22. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
77%

Én biztos nem mernék odamenni, mert volt már ebből kellemetlen csalódásom. Nem jelenti ez azt, hogy minden lány olyan, mint ő volt, de már félek. Inkább csak nézem őt, meg stírölöm, de ennél többet nem merek tenni. Amúgy a sorsra bízom, mikor lesz barátnőm. Majd előbb utóbb rám talál a szerelem.

20/F

2020. máj. 22. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 A kérdező kommentje:
Miss Endzsi de az más ha Te megdicsérsz egy lányt,az nem gondolja azt hogy föl akarod szedni,még az is lehet hogy válaszként azt fogja mondani neked hogy Te is szép vagy.Nekem nem hiszem hogy azt fogja mondani a lány akit megdicsérek hogy én is jól nézek ki.Mert én azt már úgy vehetném,hogy szabad a pálya.
2020. máj. 22. 21:52
 9/26 anonim ***** válasza:
74%

Nem tudom, nekem fura lenne, ha csakúgy odajönne valaki (nemtől függetlenül), és megmondaná nekem, hogy szép vagyok. Persze, mindig örül az ember, ha dicsérik, de biztos úgy gondolnám, hogy többet szeretne, arra pedig már nem vagyok nyitott.

20/L

2020. máj. 22. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
73%

Odamenni odamehetsz, csak ne lepődj meg, ha ezzel nem azt a hatást váltod ki a másikból, amit szeretnél.

Bármennyire is fájó beismerni, de az ilyen szintű nyílt "letámadás" sokaknak inkább ijesztő egy vadidegentől, mintsem imponáló.

2020. máj. 22. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!