Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit tegyek? Hogyan fogadjam...

Mit tegyek? Hogyan fogadjam el, hogy alacsony vagyok?

Figyelt kérdés

153,5 cm vagyok, 16 éves.

Nagyon gáznak érzem. Lány vagyok.


Mindenki jön azzal, hogy biztos cuki vagyok meg ilyesmi, de ez az, hogy nem. Tök nyomin nézek ki.


2020. máj. 23. 13:17
 1/6 anonim ***** válasza:
79%

Amíg te gáznak érzed, addig ezt sugárzod kifelé is.

Rengeteg alacsony lány van, akiért oda vannak a fiúk.

Adj magadra, próbálj csinosan öltözködni.

Instán fent van Borzi Vivien fotós, keress rá. Nem sokkal magasabb nálad, úgy tudom. Megmondanád a képei alapján, h. alacsony? Szerintem nem.

2020. máj. 23. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Ramos ökle ***** válasza:
85%
Mindennek van előnye, koncentrálj arra. Könnyebb ruhát találni, ismerkedni, nem fejeled le a kapaszkodókat. Szóval vannak előnyei, nem is egy.
2020. máj. 23. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
83%
Nekem nagyon bejönnek az alacsony lányok. Biztos vagyok benne hogy nem vagyok egyedül vele. Szóval ne érezd gáznak szerintem.
2020. máj. 23. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Ruhát találni egyáltalán nem könnyebb, a kapaszkodókat meg könnyebb "majdnem lefejelni, de figyelni rá, hogy ne", mint nem felérni őket és dülöngélni a buszon össze-vissza, nekiesni másoknak, meg nem felérni a felső polcokat a boltban, stb. :D Ezek ilyen kisebb apróságok, engem nem zavarnak, csak mondom :)

Én is alacsony nő vagyok, nekem sose jutott eszembe, hogy ez gáz lenne. Férfiaknál sajnos tényleg nem előnyös, de nőknél semmi fura nincs benne, ha 153 cm vagy, az nem olyan brutál alacsony még. És tényleg sokan cukinak tartják az alacsony lányokat, szerinem tényleg annak is tűnnek többnyire, ez persze akkor gond, ha akinek nem olyan a személyisége és egyáltalán nem áll szándékában "cukinak" tűnni. Akkor annak kicsit jobban meg kell küzdenie ezekkel az előítéletekkel, mint mondjuk egy 175 centis, mélyhangú csajnak. Sajnos ez ilyen.

2020. máj. 23. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Tudsz ellene tenni? Nem. Akkor el kell fogadd, az hogy emiatt rosszul érzed magad csak ront a helyzeten.
2020. máj. 23. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
60%
El kell fogadni, mert úgy sem tudsz ellene tenni. Én is alacsony vagyok és nem is a magasságom zavar, hanem a járulékos dolgok. Mindig minden ruha hosszú, a kapaszkodókat nem érem el, a buszokon, villamosokon pont a szememnél van az ablak kerete, a felső polcokat sehol nem érem el, már 1 kg. is meg látszik rajtam pluszban, a háttámlák mindig nyomják a hátam, a fejtámlákat el sem éri a fejem, a tükör mindenhol magasan van. A moziban, színházban soha nem látok rendesen, mert mindig valami nagyfejű ül előttem, a székekről nem mindig ér le a földig a lábam, ezért nem tudom megtámasztani és egy idő után elzsibbad, és még lehetne sorolni az ínyencségeket.
2020. máj. 23. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!