Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért van az ma hogy a legtöbb...

Miért van az ma hogy a legtöbb fiatal (szerencsére) ad magára igényes és ad a külsejére?

Figyelt kérdés

Most konkrétan a fiúkra/férfiakra gondolok 16-35 éves korosztályból.

Belőtt haj, stilles nadrág póló stb.



2020. máj. 26. 13:52
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
91%
Mert egyre többen kezdenek rájönni, hogy nem csak a nőknek kell igényesnek lenni.
2020. máj. 26. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
88%

Furcsa ez a kérdés. Fiatalok mindig ilyenek voltak. Hiszen fiatalok... a jó kinézethez (a higiénia mellett) gyakran elég csak lenyálazni a sérót.


Az a nagy teljesítmény, ha valaki idősen is jól néz ki! 🙂

2020. máj. 26. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%
Mert különben a normális nők nem állnak szóba velük.
2020. máj. 26. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
Régebben nem tapasztaltam ezt... Ez kB olyan 10 éve tapasztalom...
2020. máj. 26. 14:01
 5/18 anonim ***** válasza:
82%
Mert akkor csak a szaporodás volt a lényeg. Most meg azért szerelmesek is akarnak lenni, hosszútávra stb. Meg hát kezdenek rájönni hogy arcbőre is pl nem csak a nőnek van, amit ápolni kell.
2020. máj. 26. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
78%
Ha a seggről lelógó gatyájú, ecset frizurájú fiúkról beszélsz, akkor nagyon nem értünk egyet.
2020. máj. 26. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%
Mert mindenkinek tolja az arcába a média, a közösségi médiák (pl. Instagram) hogy hogy kell kinézni, aki ezektől távol tartja magát, az meg másokon látja, és nem akar lemaradni hozzájuk képest. Baromi nagyok lettek az elvárások az emberek külsejével kapcsolatban, ez nemcsak férfiakra igaz, hanem tini kortól kezdve már mindenkire. Sokaknak a céljai eléréséhez ez elengedhetetlen. Párkeresés szempontjából is, illetve bizonyos munkaköröknél is elvárás, de ahol nem, ott is előny pl. egy interjún.
2020. máj. 26. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
77%

Pffft, egyszerű, mondhatni igénytelen ember vagyok. Nyilván mindennap fürdök, többször fogat mosok, tisztán tartom magam, de látom, ez a hölgyeknek nem elég. Szuper belőtt séró, szép pofi, kockahas az alapelvárás. Ha fizikai munka (pl kaszálás, autószerelés) után belépek a boltba, úgy néznek rám, mint egy darab sz-rra kb.

Egyébként csak elnéznek mellettem az emberek, semmibe sem vesznek.


20F

2020. máj. 26. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
82%
Ez így általánosítás, régen is voltak igénytelen fiatalok, most is vannak. Ha történt is jó irányba változás, az a közösségi média és az extrém felszínes világ eredménye. Mondjuk attól, hogy valaki nem követi a divatot, még egyáltalán nem lesz igénytelen.
2020. máj. 26. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
42%
8 hát ne haragudj, de ha full olajosan, földesen bemész a boltba, naná hogy megnéznek... értem én, hogy mosakszol utána, és nem jön le... de mégiscsak koszos hatást kelt, nem?
2020. máj. 26. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!