Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért ilyen hosszú az élet?

Miért ilyen hosszú az élet?

Figyelt kérdés

Jelenleg 22F vagyok. Azt érzem, hogy már elég sokat éltem, viszont az életben mindenhol megbuktam. Volt egy hosszú kapcsolatom...tönkre ment. Egyetemre járok, nem buktam meg egyszer sem, viszont egyáltalán nem élvezem, utálok már tanulni, magolni, ezek mellett a szakmai gyakorlatokat is utálom. Egyszerűen azt érzem, hogy mindenben béna vagyok és mindenki el akar taposni. Jobbik esetben le se sz.. senki.



Nem érzem azt, hogy lenne értelme mondjuk még 22 évet élni, teljesen felesleges szenvedésnek látom az egészet. A legjobb az lenne, ha este elaludnék és nem kelnék fel soha többé.


2020. máj. 26. 18:24
 1/8 anonim ***** válasza:
56%

Köszönjük, hogy megírtad a szenvedéstörénted. Ezt még akkor is olvasni fogja az utókor amikor Shakespeare-t már rég elfelejtették!


de csak akkor.

2020. máj. 26. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
68%
Nem hosszú. Rövid az élet és hosszú a folytatás.
2020. máj. 26. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
84%
Csak ha egy pillanatra is végignézel az oldalon láthatod,hogy nem vagy egyedül. Itt kb minden 3. ember így érez. És ezt a látásmódot csak akkor tudod megváltoztatni,ha nem arra koncentrálsz,hogy most neked milyen sz...r,hanem hogy mit tehetnél TE,hogy jobb legyen. Mert attól még,hogy te leragadsz,a világ megy tovább és te ezzel pazarlod az értékes időd.
2020. máj. 26. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
69%
Inkább rövid.
2020. máj. 26. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
36%

"A legjobb az lenne, ha este elaludnék és nem kelnék fel soha többé."


Mi akadalyoz meg? Lefekszel es elalszol ... reggel felebredsz, de soha tobbe nem kelsz fel. Ne kelj, nem kell. Maradj fekve! Nem tudom mi ebben a legjobb, de hat tedd meg nyugodtan.

2020. máj. 26. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
53%

Szerintem borzasztó rövid, és elsősorban az egyénen múlik, hogy mit hoz ki belőle.

Ostobaság lenne 22 évesen elkeseredned, mindenkinek vannak nehezebb időszakai. Gondold át, hogy mit tenni boldoggá (ami nem a halál), és próbálj ezek irányába elmozdulni.

20/L

2020. máj. 26. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
36%
Te kész ember tragédiája vagy hallod.
2020. máj. 26. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
55%

Én is 22 vagyok, és sokkal inkább érzem rövidnek. Főleg ahhoz az időhöz képest, amennyi eltelt születésem előtt, és amennyi el fog halálom után.

Te valószínűleg depressziós vagy, már amennyiben folyamatosan ezt érzed.

2020. máj. 26. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!