Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szerintetek ezt ki lehet...

Szerintetek ezt ki lehet bírni? Egyik napról a másikra?

Figyelt kérdés
2 éven át, maximum vásárolni, ügyeket intézni járt és az állataival foglalkozott. Ezen kívül otthon ült, sorozatokat nézett, eléggé zárkózott volt, csak muszájból ment ki, hogy ne dobja ki a család, hasznosnak tűnjön, bár sosem érezte magát annak. Most meg fogta magát és elköltözött albérletbe, munkát keresett, beiratkozott esti suliba. Napi 8 óra munka+1 az utazás, állataival foglalkozik 3-mat és vagy suliba visz el 6 órát ez heti két nap, más napokon 4 órát otthon tanul és edz egy órát. És napi 5 órát alszik. Igaz, heti egy nap nem kell dolgoznia, ilyenkor alszik többet, meg többet van az állataival sé lyenkor teszi rendbe a lakást, pótolja a tanulást, ha elmarad, elmegy futni egy nagyot. Azt mondja rendben van, végre hasznosnak érzi magát, kézben tartja a dolgokat, de ..Nem tudom mióta tervezgette ezt vagy csak belevágott, de aggódom. Nem fog ideg összeroppanást kapni? A nagy semmittevésből bele a nagybetűs Élet kellős közepébe? Vélemények, tapasztalatok?

2020. máj. 27. 07:50
A kérdező szavazást indított:
neki annyi ..
ha kibírja, míg beleszokik, már nem fog olyan nehéznek tűnni
vagy megszokja vagy feladja és végleg elzárkózik
18 szavazat
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Nem, betelt nála a pohár.

Mostmár jól érzi majd magát, saját lábra állt.


Lentről, elindult felfelé.

Nem fogja feladni, mert már tetje van a dolognak.

Albérletet fizetnie kell.


Ügyes es szurkolók neki, hogy minél tovább jusson az életben

2020. máj. 27. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem fog ennyitől összeomlani, nem olyan nehéz ezt megszokni. Nagyon jól tette, kitartást kívánok neki.
2020. máj. 27. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek:) Azért néha ránézek:)
2020. máj. 27. 10:23
 4/5 anonim ***** válasza:
Én sose éltem "haszontalanul" vagy ilyesmi, de ha ennyi mindent csinálnék, 1 hét múlva a mentő vinne el :D Inkább nevezném ezt túlhajszolt életmódnak, mint nagybetűs élet-nek:) Talán kicsit túlhajtja magát, de lehet, hogy nagyon hiányzott már ez neki és most élvezi. Remélhetőleg ha érzi, hogy rossz neki, kicsit lentebb adja a szintet magától is, nem folytatja végkimerülésig. De lehet, hogy alapból is egy energikus alkat, csak eddig lenyomta valami. 5 óra alvás viszont rettentő kevés hosszú távon!! (Egyébként akár egy kezdődő bipoláris depresszióra is utalhat a viselkedése, persze nem feltétlenül.)
2020. máj. 27. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Hát eddig nagyon bezárkózott, nem volt valami fényes gyerekkora. Most 20 évesen úgy döntött tovább áll. Otthonról több, mint 100km-re költözött, állítólag, mert ott talált megfelelő helyet, ahol minden közel van, jó a munka, az albérlet állatbarát, közel a suli stb. Azt tudom, hogy hátra akarta hagyni a múltját. Hát nem tudom mennyire mondhatjuk energikusnak, aki heti 3x2 órát szokott edzeni(a 2 éves kihagyás előtt), meg heti 1-2x elviszi a kutyust 6 órás kirándulásokra:D De nem tudom mennyire erős a lány a hirtelen váltásokhoz, minden idegen, mert elég érzékeny.
2020. máj. 27. 20:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!