Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért nem születtem galambnak?

Miért nem születtem galambnak?

Figyelt kérdés
Most is kint hallom, hogy a kertben egymással csevegnek, miközben én tele vagyok fájdalommal. Belegondoltam, hogy nekik nem kell állásinterjúra készülniük, hogy valamit dolgozzanak különben éhen halnak, ugyanis nekik itt van az egész környék az összes zöld területtel és a fáknak kimeríthetetlen terméseivel/magvaikkal. Nem kell magukat injekcióval szúrniuk, hogy ki tudjanak kelni az ágyból, mert oda repülnek bármikor ahova szeretnének, nem kell gondolkodni olyan dolgokon, mint megélhetés, orvos, egészségi állapot stb.

2020. máj. 28. 04:58
 1/6 anonim ***** válasza:
88%
Tetves lehetsz te is meg szarhatsz össze mindent.
2020. máj. 28. 05:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
88%
Azért, mert elkapott volna a héja és abba döglött volna bele.
2020. máj. 28. 05:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
91%
Én macska szeretnék lenni. A szerencsésebbeknek semmit nem kell csinálniuk, mert az emberek mindent megcsinálnak helyettük. De állásinterjúkra a kóbor macskák se nagyon járnak (tudtommal). Na de mindegy, talán majd legközelebb...
2020. máj. 28. 05:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
80%
Én medve akarok lenni,végre kialudnám magam.
2020. máj. 28. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
77%
El kell fogadnunk azt a létet, amibe születtünk. Minden okkal történik mindenkivel, hogy azzá váljunk amivé válnunk kell, és megtaláljuk mindezek között a boldogsághoz vezető utat.
2020. máj. 28. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Múltkor láttam,ahogyan egy nagyobb madár megerőszakol egy galambot.Te leszel a következő?
2020. máj. 28. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!