Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Meghan hercegné és Henrik...

Bözse22 kérdése:

Meghan hercegné és Henrik herceg miért lépett ki a királyi családból?

Figyelt kérdés
Két hónappal ezelőtt hallottam meg a rádióban, hogy kiléptek és még valami beszélegtős műsőr is volt róluk (és ez csak Magyarországon). Csak sehol sem kaptam meg egy normális választ, hogy miért. Elolvastam róluk pár cikket is (tudom, hogy a bulvár nem túl szavavhíhető), de sehol sem kaptam egy normális választ. Elméletileg azért, mert Meghan már nem bírta a nyomást ami ránehezedik és túl nehéz volt neki betartani a protokolt. Csak aztán ott van az ellenérv, hogy a királynő mennyi mindent megendett neki és Henriknek, amit senkinek sem engedett meg, mégis túl nehéz volt neki. És nekem senki se mondja azt, hogy nem tudta a szabályokat és a sajtót kezelni. Hiszen valami nagy színésznő volt, habár én még ezelőtt egyszer nem hallottam róla... Én nem hiszem, hogy Henrik akarta ezt a válást. Főleg nem azt, hogy Ő akart Amerikába menni, szóval szerintem itt Meghannek keze van a dolgokban.

2020. máj. 28. 16:21
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Henrik még mindig nem dolgozta fel rendesen az anyja halálát (még mindig terápiára jár) és nem akarja, hogy Meghan éd a fia ugyan ezen menjen keresztül mint ő gyerekként.
2020. máj. 28. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Harry herceg mindig is a királyi család fekete báránya volt, állandóan botrányokba keveredett (félmeztelen paparazzi fotók, smárolás ismeretlen lányokkal nyilvánosan, dulakodás a fotósokkal stb). Persze ezek hétköznapi kontextusban nem kirívóak, de a királyi család tagjai sosem viselkedtek így, mindig nagyon fegyelmezetten jelentek meg a nyilvánosság előtt, Harry viszont már fiatalon lázadt a protokoll ellen és egyértelműen nem izgatta, hogy milyen magatartást várnak el tőle.

Nem csoda, hogy egy ilyen szabad mentalitású ember nem valami vidéki grófi leszármazottal jött össze, hanem egy liberális, feminista, amerikai színésznővel. Szerintem mellette tudott igazán önmaga lenni, és amikor látta, hogy a felesége szenved ettől a szigorúan szabályozott, konzervatív életmódtól, amiben ő sem találta a helyét sosem, az megadta neki az utolsó lökést az elhatározáshoz. Nem a gonosz Meghan "csavarta el a fejét", mint azt a média gyakran bizonygatja, hanem eleve Harry mentalitása nem illett ahhoz az életvitelhez, amit a királyi család elvárt tőle.

Nem lehet mondani, hogy Meghan ne próbálkozott volna, mert azért mégis évekig igyekezett belesimulni ebbe a környezetbe. A brit bulvársajtó viszont szisztematikusan támadta és lejáratta a terhessége alatt is, mert amerikai, részben fekete és liberális. Több oldal is csinált olyan összeállítást, amiben összehasonlították ugyanazon hírportálok cikkeit Kate Middletonról és Meghanról. Az előbbivel mindig szimpatizáltak, Meghant viszont állandóan kritizálták és vádakkal illették.

2020. máj. 28. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat, de van még egy két dolog amit nem értek/ nem értek egyett.


Meghan sosem volt az a beilleszkedő típus, és valószínűleg, ezért nem csípték őt a brittek. Meghan szerintem sosem próbált beilleszkedni, mindig szabálytszegett és a királynő mindig elnéző volt vele szembe.


Persze azt én is ronda dolognak tartom, hogy a sajtó úgy bánt vele ahogyan, de folyamatosan a pénzt szórta és olyan alapvető dolgokat nem tudott megcsinálni mint Katalin (és most nem a szülés utáni tűsarkú cipőre gondoltam). És nekem senki se próbálja elmagyarázni, hogy Meghan nem tudta, hogy mibe csöppen bele és azt se, hogy Harry pont Amerikába akart menni.


A másik dolog, amit nem értek az az, hogy most miért élnek Hollywoodban, hiszen magánéletet akartak.

2020. máj. 28. 18:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!