Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Más is el szokott képzelni...

Más is el szokott képzelni különböző szituációkat, találkozásokat? Milyen lenne, mit mondanál, milyen lehet a másik ember stb.

Figyelt kérdés

Akár valós emberekre, akár filmbéli jelenetekre gondolok itt.

Valaki szimpatikus, de nem ismeritek és elképzelitek random szituációkat hogy találkoztok valahol stb.

Ugyanoda utaztok, vagy nyaralós táborban egymás melletti házbat kapjátok.


Vagy érdekesebb dolgokat, film jeleteket pl elmentek túrázni az erdőbe és ott ragadtok, vagy találtok egy kincses térképet, barlangot, felfedeztek egy elhagyatott kísértet házat.

Hasonló érdekes történeteket, ami nem hétköznapi és izgalmas elképzelni milyen lenne? :)



2020. máj. 28. 21:45
 1/8 anonim ***** válasza:
Persze, én is, bár mostanában ritkán sajna, kevés időm van még elalvás előtt is, akkor főleg szerettem, mintha egy filmet forgattam volna az agyamban
2020. máj. 28. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Igen. Néha meg is lepődök milyen fantáziám van. Mehet a moziba 😂
2020. máj. 28. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Én is :D Meg még sokmindent szoktam írni az agyamban amit amúgy eggyátalán nem akarok hogy kikerüljön a fejemből.. De vannak olyanok amiket meg fogok tenni ha durvábban de előfordul megint :)
2020. máj. 28. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Folyamatosan szinte, szerintem ez már beteges, ami az én fejemben megy XD
2020. máj. 28. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Én állandóan ezt csinálom, Minden nap minden este ezt csinálom.. És ez olyan jó érzés.. Egy világ amit én irányítok egy sorozat amit én alkotok és csakis én látom mert ha pl az FBI látná elvinne kivizsgálásra és megsemmisítenének engem.. Magyarul a legjobb dolog amit az ember csinálhat :)
2020. máj. 28. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Sic Semper Tyrannis ***** válasza:
Igen, és még magamban is szoktam beszélni az "illetőhöz". :D
2020. máj. 28. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Az emebrek általában ezt teszik az idejük nagy részében 😃

Vannak erről kutatások, cikkek. Megári keresgélni.

2020. máj. 29. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Én rendszeresen elképzelem, milyen lenne ha találkoznék kedvenc énekesemmel. Igazán elgondolkodtató is szokott lenni a vége... De amúgy teljesen normális.
2020. jún. 6. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!