Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért védik ennyien azt a...

Miért védik ennyien azt a piroson áthajtó bringás nőt?

Figyelt kérdés

Egy poszt alatt 200 ból 190 komment arról szólt, hogy ez a nő ártatlan, ott vinnyog a videóban és milyen szadisták a rendőrök, hogy hozzá mernek érni, miközben a nő 1. áthajtott a piroson 2 rendőri felszóltásnak nem tett eleget 3 megtámadott egy rendőrt 4 ellenkezett. Az utóbbitól eltekinthetünk, mert azt magában foglalja az első 3.

Milyen viselkedés ez? Megrúg egy rendőrt? Aztán meg játsza az áldozatot?

A videón is tökéletesen látszik, hogy próbál rugdosni.


Komolyan nem értem. mi védeni való van azon a nőn? Megszegte a kreszt, és nem állt meg rendőri felszólításra. nem csak szabályszegés, hanem bűncselekmény. megtámad egy rendőrt? Örüljön, hogy nem lőtték le! Amerikában már azért is lőnének, ha nem áll meg. Ebben az esetben még a rendőrök voltak elnézőek. És ha előránt egy bicskát, mert elsőre megrúgta, de másodjára meg szúrni fog? na? akkor mi van? Alap, hogy rabosítják (megbilincselik)


2020. máj. 29. 00:16
1 2 3
 1/21 A kérdező kommentje:
épp msot tanulom a kreszt. 4 napja vettük azt, hogy a rendőr a "mindenható" a rendőr utasíása felsőbbrendű minden fényjelzésnél és táblánál. meg útjelzésnél. Rendőri felszólításra haladéktalanul eleget kell tenni.
2020. máj. 29. 00:21
 2/21 anonim ***** válasza:
72%
Mert az emberek nagy része leragadt a tinikorban, amikor a rendőrrel vagy más hivatalos személlyel hepciáskodni menő, és te leszel vele a király a nyolcadik bében. Nemrég itt is volt kérdés a bringás nőről, mindenki a zsaruknak adott igazat, látszik, hogy ide egy fokkal értelmesebb emberek járnak (pedig ugye a politika kategóriában volt, ami a GYIK-nek is a legalja).
2020. máj. 29. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:

hát én nem tudom. és szerintem én igenis bírói ítélőképességgel rendelkezem. a rendőröket rohadtul nem csípem, de a bringásokat se. Egyébként a rendőröket jobban utálom. tudod hányszor basztattak csak azért, mert a személyim meleltt nem olt ott a diákom? tyühűűű..


De ami tény az tény. megtámadni egy rendőrt bűncselekmény. az, hogy áthajtott a piroson egy máik dolog. azért is büntetés jár.

2020. máj. 29. 00:36
 4/21 anonim ***** válasza:
22%
Esetleg linkelhetnéd a videót hogy el tudjuk dönteni magunk, hogy mit gondolunk..?
2020. máj. 29. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
0%

Azért mert megbilincselés után is a nő kezét csavargassák. Megbilincselni elég lett volna.

Meg hogy ott mindenki előtt kiabál vele az egyik rendőr.

2020. máj. 29. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:

Komolyan nem láttad a videót? amúgy nem tudom belinkelni, mert facebook posztban van.

Persze, hogy csavargatják a kezét, mert még mindig ott ficánkol és próbál ellenkezni. Hleytelen magatartás és hivatalos személy elleni erőszakkal simán ülhet 1-2 évet.

2020. máj. 29. 01:23
 7/21 A kérdező kommentje:
Kiabálni is azért kiabáltak vele, mert ellenkezett. Meg lett a következménye a tettének. ezt fel kell vállalni. bármi mást tesz azzal csak ront a helyzetén.
2020. máj. 29. 01:24
 8/21 A kérdező kommentje:

Jaaaj fáj a bilincs? jaaaj erősen fognak a rendőrök? Mégis mire számított?

A rendőrök azért tanulnak karatét és hasonló harcművészeteket, hogy ilyenkor le tudják fogni az ellenkező bűnözőt. Itt a tökéletes példa. Próbálja csak megtenni ugyanezt amerikában. 10x mellkasba lövik, az szerintem jobban fáj!

2020. máj. 29. 01:33
 9/21 anonim ***** válasza:
100%

Amúgy ja a nő is hibás.

Átment a piroson.

Hamis adatokat diktált be.

Elakart menekülni.

Megrúgta a rendőrt.

Egy felnőtt nőnek nem illene így viselkedni. Együtt kellett volna működni akkor nem bilincselik meg. Buta tyúk az biztos.

2020. máj. 29. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
34%

Eleinte én is védtem a nőt, de tudom, mennyire sunyik, számítók, manipulátorok tudnak lenni, most itt sír, visít, ficánkol, hogy megsajnálod, de a következő pillanatban lehet, hátbarúg.

Jó lett volna a legelejétől látni az egészet.

Egy nővédő leszbi feminista vette fel az egészet gondolom, az eleje nem számít, úgy mond...

A nők mindig a történet elejéről feledkeznek meg, amikor ők kezdik kiprovokálni a balhét.

Gondolom ok nélkül azért nem viselkedik így egy rendőr.

Azért az is érdekes, hogy ezt lehet így hagyni, hogy valaki felvegyenek videóra, pláne egy rendőrt.

PRóbáltak volna meg ilyet 30 évvel ezelőtt....

2020. máj. 29. 05:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!