Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Lányok! Nektek bejönnek az...

Lányok! Nektek bejönnek az ilyen fiúk?

Figyelt kérdés
Kicsit magas, van egy kis súlyfelesleg, izmos kar.

2020. máj. 29. 17:05
 1/7 anonim ***** válasza:
39%
Bmw van?
2020. máj. 29. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
72%
Az arca, az igényessége meg, hogy jofej legyen, szerintem többet számít, mint néhány plusz kiló. Attól bármikor meg lehet szabadulni.
2020. máj. 29. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
74%

Sose fogom megérteni a kérdéseket. Nem tudom, hogy bejön-e, mert a külső olyan dolog, amit látni kell.

A leírtak alapján nézhet ki jól, és nézhet ki nem jól.

A súlyfelesleg taszít, az biztos. Abban se vagyok biztos, hogy a "kicsit magas" mit jelent. Kihez képest?

2020. máj. 29. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ez a pár semmitmondó tulajdonság, amit felsoroltál, neked ennyire nagy dolognak számít? Mert ezekből még marhára semmi nem derül ki konkrétan.
2020. máj. 29. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
29 éves nő bagyok és nekem a nők jönnek be, úgyhogy a válaszom, nem.
2020. máj. 29. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
3as-nak 174 cm
2020. máj. 29. 22:46
 7/7 anonim ***** válasza:

#6

Ezért mondom, hogy nem lehet pár dolog alapján véleményt mondani. Én például lány vagyok és 176 cm vagyok, szóval nekem egy 174 centi magas srác nem lenne magas.

2020. máj. 29. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!