Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogy lesz valaki mindig celtabla?

Hogy lesz valaki mindig celtabla?

Figyelt kérdés
En barhova megyek barmilyen kozossegbe mindig celtabla leszek es folyamatosan velem kotekednek es engem alaznak meg. Sulit es munkahelyet is valtottam mar tobbszor is, megse valtozik a helyzet. Barhova megyek ugyan az tortenik. Miert? Pszichologustol pszichologusig jarok es senki nem segitett. Tobb szazezer forintot szortam el mar szakemberekre es semmi haszna. Raadasul a szakemberek is csak kihasznalnak es hulyenek neznek. Segiteni nem, de hitegetni azt tudnak es mindezt azert, mert en balek otthagyom naluk a penzem. Ugye ures igergetessel is meglehet tartani egy beteget, nem? Tobbfele modszert is probaltam mar es semmi. Az a baj, h masba bele se kotnek a kozossegekbe, en meg mar kezdetektol fogva celpont vagyok es 10x annyi onvedelemre szorulok, mint masok es sose er veget a velem valo kotekedes, hiaba szolok vissza. De a visszaszolas hianya se lehet indok, mert tobb olyan ismerosom is van aki nem tud kiallni magaert es megsem celtabla. Akkor en miert?
2020. máj. 29. 17:21
 1/7 anonim ***** válasza:
gondolom nem elég félelemkeltő a megjelenésed szóval menj edzeni vágass magadnak divatos hajat és szóljál vissza
2020. máj. 29. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Mind megvolt. Hatas? Semmi. :/
2020. máj. 29. 17:31
 3/7 A kérdező kommentje:
De ez amugyis tulkompenzalas. Sok embernek nem felelemkelto a kulseje, megsem bantjak. Na most csak ezert nem akarok valami kopasz izomkolosszus lenni aki tele van tetovalva. Nem akarok idaig lesullyedni
2020. máj. 29. 17:32
 4/7 anonim ***** válasza:
akkor változtass a személységeden negatív irányba legyél agresszívabb meló után pedig nézz be a kocsmába és tenulj
2020. máj. 29. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
*tanulj
2020. máj. 29. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Azert vagy celpont, mert hagyod magad. Szolj vissza! Vagj vissza valami frappansat. Ha rohognek rajtad, akkor rohogj veluk es te is kezdj el intrikazni es folytasd a rohogest ha ok mar abbahagyjak. Kekeckedj veluk, legyel vagyany.
2020. máj. 29. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
De ezek mind megvannak. Megis folytatjak. :/
2020. máj. 29. 20:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!