Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Izom nélkül lehet teljes és...

Izom nélkül lehet teljes és boldog életet élni?

Figyelt kérdés
ha egy férfi nem valami izmos. magyarul gyenge fizikumú. én nem érzem magam teljes értékűnek. De a szervezetem nem izom és zsír építésre van berendezkedve sajnos.

2020. máj. 29. 18:12
 1/7 anonim ***** válasza:
Olyan nincs hogy nem tudsz izmosodni, nézz hardgainer videókat youtubeon.
2020. máj. 29. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Ezt kifejtenéd pontosabban? Valami betegség áll a háttérben? Vagy tolószék?

Egyébként a belsőd a fontos! ;)

2020. máj. 29. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
részben van csak igazatok. max minimálisan tudok fejlődni. De az tévhit hogy bárki ki tudja gyúrni magát. genetika sokat számít nagyon.
2020. máj. 29. 19:42
 4/7 anonim ***** válasza:

Én nagyon gyenge és vékony gyerek voltam. A lányok simán lenyomtak szkanderban. Tesiórán sótörés volt, ott szinte összecsuklottam. 15 évesen 48 kg voltam.


De most már 175kg-val guggolok és 210kg-t húzok fel, 73 kilósan.

Kemenyen kell edzeni és kell egy jó edzésterv

2020. máj. 29. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

És azzal mivan aki erős fizikai állapotban van, de ha rá néznek mindenki azt kérdezi, hogy "hogyhogy nem fújt még el a szél?"


Mert én ilyen vagyok, 3 éve edzek lassan, de semmi hízás. Izom az van rajtam, látszik, viszont kint van a kulccsontom, bordám is kitapintható, vádlim mint a fogpiszkáló. Kezemmel be tudok markolni a bordáim közé. Zabálok napi 4-5 ezer kalóriát, de semmi. 188 centihez 66 kiló. Terembe saját testsúlyom kétszeresével guggoltam, illetve vádliztam. 220 kilóval lábtolóztam. 85 kgal nyomtam fekve. Sokan kérdezték, hogy mit szedek, senki nem hitte el, hogy egy ilyen nyeszle fadarab megbír mozgatni ilyen súlyokat. Otthon kőműveskedek is szóval 50 kilós zsákokat cipelgetek.


Szerintem inkább legyél kicsit zsírosabb, mintsem legyél izmos, de úgy nézzél ki mint én. Sokkal szebb, nekem kell aggódni, hogy nem fogok boldog életet élni, mert csonttal ugyebár csak a kutya játszik. De egyébként már egész jól kezdek beletörődni, ez van.

2020. máj. 29. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Lehetsz boldog nyugodtan, azt a gondolatot már szerencsére jócskán meghaladtuk, hogy csak a 100 kilós férfi az igazi férfi.. :)
2020. máj. 29. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Ember függő.


Én nem tudnám elviselni ha átlagos kinézetem lenne, ami alatt ne azt értsd hogy fitness model kinézetem van, csak jóval izmosabb az átlag embernél azon a ponton, hogy mindig kérdezik mit sportolok.


Kis koromban nagyon kövér voltam, majd hírtelen fogytam sokat és akkor meg picinek és védtelennek érztem magam.


Klasszikus önképzavar, ami mára már jobb sokkal, de nem bírnám ki ha átlag fizikummal kéne az életem leélnem.


A te esetedet nézve meg szerintem ötleted sincs mi a maximum amit kihozhatsz a testedből hanem csak töltötted az elmúlt 5-8 évedet folyamatos testépítéssel megfelelő diéta kiséretében.


Meglepődnél milyen fizikus számít "jónak" az átlag ember szemében.


Biztos vagyok benne a kérdés olvasása közben, hogy közel sincsen olyan jó odottságod hogy IFBB Pro testépítő legyél, de vedd figyelembe, hogy az átlag ember nem hogy nem testépít, mozogni sem mozog és aki azt mondja, hogy "rendszeresen sportol" is csak arra gondol hogy a haverokkal elmegy hetente 1x focizni és kb havonta 2x elmegy egy helyi konditerembe szórakozni.


Szóval már azzal hogy huzamosabb időn át folyamatosan testépítesz is bőven átlag fölött vagy. Még akkor is ha a vállaid jelenleg azonos szélességűek a csípőddel.

2020. máj. 29. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!