Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ezért incel valaki?

Ezért incel valaki?

Figyelt kérdés
Az incel emberek azért incelek a nők szemébe mert nekik nem megfelelők. De ha az eddig incel hirtelen megnyerné a lottót és kőgazdag lenne ,mert eddig csak azért volt megbélyegezve hogy incel ,mert csoró. A lottónyeremény után hirtelen kutyabaja nemlenne ,és a nők számára ő lenne a fehér lovon a szőke herceg. Akkor most az ilyen nőket lehet nevezni aranyásóknak és azis egy gáz dolog. Szóval akkor van az incel aki csoró és ezért nemjut nőhőz ,de ha van pénz lessz nője is . Meg van az aranyásó aki ha nemvagy pénzes incelnek nevez, vagy dagadt disznónak, de ha gazdag vagy, akkor mackó vagy meg drága. Szóval a pénz megvàltoztatja az emberekről alkotott véleményt .Itt csak a szegénység miatt kialakult incel jelzőről van szó. Ez esetben a nők véleménye változhat pozitiv ,negativ irányba attól függ mennyi pénze van az illetőnek. Persze az nemgáz ha valaki prosti és tiszta nemibetegség hordozó. Az elfogadott. Incel nem mert szegénynek született és jogosan felszólal ha ezért megvetik a nők. De a prosti az tök természetes. Meg hisztis kényes nagyzoló ego viselkedés az normális. Emberség egyenlő nulla. Csak a pénz,atm a lényeg.

#Incel,pénz,nők,
2020. máj. 30. 01:18
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
94%
Ok.
2020. máj. 30. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
73%

Semmi értelme annak, amit írsz.

Ha a pénz érdekelne, fogtam volna egy sugar daddy-t, ahelyett, hogy összejöttem volna a szintén egyetemista barátommal, akinek a havi keresete átszámítva nincs 130,000 forint.

Nyilván vannak aranyásó nők. Na és? Senki nem kötelez téged arra, hogy foglalkozz velük.

Nem szoktam használni az incel szót, de nem azt jelenti, hogy valaki szegény, és nem is azt, hogy az adott nőnek nem szimpatikus.

"Incels (/ˈɪnsɛlz/ IN-selz), a portmanteau of "involuntary celibates", are members of an online subculture who define themselves as unable to find a romantic or sexual partner despite desiring one."

Ismerek munkanélküli férfit is boldog párkapcsolatban egy szerintem kifejezetten szép nővel.

A hosszútávú sikertelenség mindig a személyiségben rejlik.

2020. máj. 30. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 A kérdező kommentje:
De van értelme nagyon is. Alapja van. A személyiség nektek akkor jó, ha papuccsá tudjátok tenni, meg irányithatóvá ,meg megtudjátok változtatni azt akit akartok. És megfelel mindenkinek a családba.
2020. máj. 30. 01:36
 4/22 FoxtrotLidérc ***** válasza:
95%

Kérdező! A problémakör, amiről beszélsz, jóval összetettebb annál, hogy "mert a férfiak/nők ilyenek meg olyanok". Én azt gondolom hogy nem lehet, nem szabad, és nem helyes leírni senkit sem. Igen, vannak olyanok (férfi is nő is), akik ilyen sz**házi aranyásók. Pénzért szerintem a tulajdon dédanyjával/dédapjával is folytatna szexuális kapcsolatot, ha épp úgy lenne... De ezek nem etalonok. Ezek nem mérvadók.


Amit javaslok: Ne foglalkozz ezekkel a senkikkel. Van még azért egy jópár értelmes korrekt nő. :))) Aki VELED TERVEZ, és nem üres elvárásokat támaszt veled szemben. Ha valaki csak a pénzért jönne össze veled, az kb semmit nem ér: Ha elfogy a pénzed, odébbáll. Azzal meg nem vagy előrébb.

2020. máj. 30. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
89%
A gondolkodásmódod és a személyiséged miatt vagy incel, nem a szegénység miatt.
2020. máj. 30. 04:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
24%
Akár azt gondolod, hogy igazad van, akár nem, akkor is igazad lesz... ;)
2020. máj. 30. 04:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
0%
Én ettől az INCEL szótól már konkrétan hányok!!!
2020. máj. 30. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
55%
#7 Miért hánysz? Azért, mert nagyrészt félreértik a jelentését?
2020. máj. 30. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
83%
Az incel azért incel mert nem jut nőhöz akarata ellenére és lehet akár gazdag is,akkor sem fog jutni nőhöz.
2020. máj. 30. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 A kérdező kommentje:
Érdekes hogy valaki gazdagon se jut nőhöz . Szerintem olyan nincs. Az a fő érdekük.
2020. máj. 30. 09:29
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!