Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogy lehetnek ekkora különbség...

Hogy lehetnek ekkora különbségek az emberek között?

Figyelt kérdés
Az egyik házasságban rákos az ember meg nyomorog hiszen hónapokkal ezelőtt kirúgták a gyárból és semmi megtakarításuk meg munkanélküliek, ráadásul az egyik fiúk nemrég halt meg agyvérzés miatt a másik családban meg most veszik a 3. ingatlant, ősszel cserélték le a BMW-t egy új modellre és nyárra várják a 2. pici gyereküket, akinek már a dadája/magánorvosa/dietetikusa/mindene le van szerződve. Természetesen előbbi családnál mind2 fizikálisan rottyon van, régóta krónikus betegek, utóbbi családnál meg apuka hobbiként személyi edző és raftingolni jár az Alpokba, anyuka meg ruhafotózásokra jár, aerobicozik és paleo diéta szerint fogyasztja a házi szakács főztjeit.

2020. máj. 30. 20:12
 1/10 anonim ***** válasza:
92%
Isten hozott a kapitalizmusban
2020. máj. 30. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
A kombinációk véletlenszerűsége itt is érvényesül.
2020. máj. 30. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
#1: Szerintem nem a kapitalizmus miatt van, hogy gazdag Vivien modellkedik szabadidejében a 175 centijével és darázs derekával, csóró Anikó haja meg totál kihull a kemotol és az áttételes mellrákja miatt örül ha fel tud kelni pisilni.
2020. máj. 30. 20:33
 4/10 anonim ***** válasza:
85%
Nem vagyunk egyformak ...
2020. máj. 30. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
#4: Ez elég nagy tragédia.
2020. máj. 30. 20:51
 6/10 anonim ***** válasza:
87%

Egy család vagy egy ember élethelyzete is változik. Egy kiragadott pillanatban ezért kár összehasonlítani.

Nekem is volt olyan időszakom, amikor sem párom, sem normális munkahelyem nem volt, közben váltak a szüleim is és egészségügyi problémám is volt. Az akkori helyzetem szerint kész szerencsétlenség. Aztán szépen kezdtek helyrejönni a dolgaim. Most meg egy boldog házasságban élek és jómódban. Nem tudhatod, hogy a szegény család holnap nyer-e egy nagy pénzösszeget a másik pedig meghal raftingolás közben. Esetleg a raftingos pasinak volt korábban rákja vagy a szegény családban évekig szétszórták a pénzt. Sem a múltjukat sem a jövőjüket nem tudjuk. Egy pillanatban látjuk őket.

Én hiszek abban, hogy érdemes tenni a jobb életért és előbb-utóbb bejön. A pesszimizmus és önsajnálat sehová nem vezet. Ha valami rossz, akkor ki kell javítani. Rohadt nehéz, de így lehet boldogulni.

2020. máj. 30. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
#6: Megkérdezhetem milyen egészségügyi problémáid voltak, vagy túl személyes? Bocsi ha igen.
2020. máj. 30. 21:07
 8/10 anonim ***** válasza:
8%

A kevés gazdag ember kizsákmányolja a szegényeket.

A plebs fogyóeszköz. Majd lesz másik rabszolga...

2020. máj. 31. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 neincat ***** válasza:
43%

Gondolkodás kérdése.

Akár tetszik, akár nem a vonzás törvénye működik.

Ezért van az, hogy aki kifogásokat keres, mást hibáztat ("gazdag ember kizsákmányolja a szegényeket") ő maga sohasem lesz sem sikeres, sem boldog.

Próbálj meg pozitívan gondolkodni egy hónapig és rögtön sikeresebb leszel.

2020. jún. 1. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
16%
Boldog leszek majd ha nem csak parízerre jut hóvégén!
2020. jún. 1. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!