Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Min változtassak, hogy ne...

Min változtassak, hogy ne fogjak ki több mérgező embert? 20N

Figyelt kérdés

Én elég "instabil" vagyok lelkileg, és ezek mint a paraziták táplálkoznak ebből, és mégjobban leépítenek.

Kifejtem milyen emberekre gondolok:

Nem tudod pontosan mitől, de ahányszor beszélsz vele, borzasztó rosszul érzed magad.

Mindig igaza van, és el is magyarázza hogy miért. Mindenbe beleköt, nem lehet jót mondani neki, és hihetően elmagyarázza, hogy miért sértés hogy okosnak hívod. Fölényeskedik is elég szépen...

DE jó a beszélőkéje, ezért mindezt olyan köntösbe csomagolja, hogy te legyél a hülye. Mivel tényleg jó kommunikációs képességei vannak, ezért ott és akkor nem is tudsz kiállni magadért.

Ismerkedésnél már a harmadik ilyenbe futok, és tudom, hogyha valamit sokadszorra bukik be az ember, annak ő maga az oka. Mit lehet változtatni, hogy ertékes párkapcsolatom legyen, ahol egymást építjük?



2020. máj. 31. 20:43
A kérdező szavazást indított:
Ez nem a te hibád, ilyen az élet.
Részben a te hibád, le is írom miért:
Teljesen a te hibád, mert:
20 szavazat
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Tanuld meg kezelni. mióta fut a vállalkozásom, és ezt a környezetem megtudta.. olyanoktól kapok kéretlen tanácsokat a vállalkozás vezetésével kapcsolatban.. akik azt se tudják, hogy mi azt hogy előre.


Természetesen a többség egy pesszimista energiavámpír, aki arra hajt, hogy lehúzzon és akkor lenne boldog ha látná, hogy elbuktam.


Nem szabad hagyni ezeknek teret az életben. Pár hónap alatt megtanultam, hogy azelőtt le kell őket állítani, hogy kinyitnák a szájukat.

2020. máj. 31. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
74%

Mintha csak magamra ismertem volna:D

Eddig az összes lánnyal akivel kapcsolatban voltam ilyen lehúzó pesszimista volt. Hiába próbáltam őket noszogatni ..( kimondatlanul még én éreztem magam szarul ,hogy lehet nekm ilyen jó kedvem) szerencsére nem tartoot sokáig velük.

2020. máj. 31. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
szemét leszek és le leszek pontozva, de arra nyomtam, hogy a te hibád. Ha felismered, hogy ilyen emberrel van dolgod, akkor miért hagyod, hogy tömje a fejed? Miért nem építed le a kapcsolatot rövid úton? A gond az szokott lenni, hogy az emberek nem ismerik fel, hogy mennyire manipulálják őket
2020. máj. 31. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
41%

Nem tudom, de én rengeteg emberrel beszélgetek, és sosem érzem, hogy okoskodni akarnának nekem.

Eszmecsere, létezik olyan fogalom is, hallottál róla?

Ha már a sokadik embernél érzel ugyanolyan rosszullétet, valószínű nem velük van a probléma...

Van egy hölgy ismerősöm, ő viszonyul valahogy mindenkihez így: neki ne okoskodjanak, ő jobban tud mindenkinél mindent, ha bárki bármit mond neki, az idegesíti, és rosszul érzi magát.

2020. máj. 31. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Sajnos egy cipőben vagyok veled. Köszönöm, hogy feltetted a kérdésed itt, örömmel követem a továbbiakban!
2020. máj. 31. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!