Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit tegyek ha rettegek a...

Mit tegyek ha rettegek a valószínűsíthető csípőprotézis műtéttől, csonttöréstől, ízületi fájdalmaktól?

Figyelt kérdés
Már fiatalon komoly mozgásszervi krónikus betegségem van és szinte biztos, hogy 50 előtt lesz minimum egy műtétem (vszeg csípőprotézis, de lehet a gerinc is tropára megy). Ráadásul csontritkulással is jár (lehet már most is az van). Kapok kezelést próbálok többet mozogni (előtte ez 0 volt) de már a legkisebb fájdalomtól is rosszul vagyok. Mi lesz ha tönkremegy majd vmelyik ízületem és magatehetetlenül fogok a földön fetrengeni és nem tudok mozdulni? Mit tegyek, hogy ne kerüljön erre sor?

2020. jún. 1. 13:06
 1/6 anonim ***** válasza:
0%
CalciTrio tabletta 2 hónapos kúra, közben napi 3 dl tej,sok viz,szőlő (a szőlő magjait szétrágni és megenni)
2020. jún. 1. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
az izületekre meg porcképző tablettát vagy port lehet venni a gyógyszertárban
2020. jún. 1. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Testépítő boltokban árult ízületvédők közül válogass, hasonló hatóanyagok mint a gyógyszertárban csak olcsóbban jössz ki grammra kiszámolva. Ezenkívül terápia jellegű törzs (gerinc és has) edzés lenne jó ha bírod.
2020. jún. 1. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Jajj de jó lenne ha ilyen egyszerű lenne...

Te most felsoroltad mit kell tenni egy egészséges embernek.

Csak sajnos én kalciumot sem szedhetek ész nélkül mert közben a betegség miatt elcsontosodás zajlik a gerincben/ízületekben, ami bambusznád gerinchez vezet és ezt kell megakadályozni és a kálcium szedése ezt felgyorsítja. Szóval ördögi kör.

2020. jún. 1. 14:04
 5/6 anonim ***** válasza:
Nem félrevezetni akarlak, nyilván konzultálj orvossal szedés előtt, de amit én írtam (scitec) termékek azokban nincs kalcium.
2020. jún. 1. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Nyugodj bele, es gondolj arra, hogy mennyivel jobb lesz mutet utan, ha sor kerul ra.

Tobb eset is van a csaladban, nem hasbol beszelek.

2020. jún. 1. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!