Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Csak nekem tűnt fel milyen...

Csak nekem tűnt fel milyen sok nagydarab sokgyerekes jómódú "Karen" nő van? Mi lehet ennek az oka?

Figyelt kérdés

Szoktam Facebook-on gyakran böngészni profilokat és baromi gyakran látok olyan nőt, aki ilyen tipikus macás nagydarab könyvelő/ingatlanos/marketinges (stílusra olyan mint a Karen mémek aki ismeri tudja mire gondolok) és van vagy 3-4 gyereke valamint jellemző, hogy csomó olyan képet tölt fel, ahol a rendszerint manager/cégvezető szintén nagydarab mackós férje látható a pereputtyával idillien pózolni egy fehér szőnyegen mezítláb és nagyon gyakran látni őket libasorban biciklizni a legnagyobb formalomban full védőfelszerelésben és 3 kph-val tekerve. Valamint a sarki boltba is a 2,5 tonnás városi terepjáróval megy el.


Nektek is ismerős ez a jelenség?



2020. jún. 1. 14:30
 1/6 anonim ***** válasza:
70%
A tény, hogy ti is rá akartok szokni magyarként erre a karenezésre valamiért baromi vicces számomra. Magyar ferfi vagy, és valszeg fehér is; a hozzád hasonlóaknak évezredes nőgyűlölő történelme és jelene van, csak ki tudtok találni valami eredetit...
2020. jún. 1. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
60%
Olyan ez a "karenezés", mint az incelezés. Egy idióta kitalálta itt, egész eszmerendszert épített köré, hogy legyen mivel feldobnia magát, ha a kutya sem szól hozzá. Egy baromság az egész.
2020. jún. 1. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
69%
Valaki nagyon unatkozik.
2020. jún. 1. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
71%

Véleményem szerint az ilyen nőknél általában a 3 gyerek a max.

Persze, lehet ennél több is, de az ilyen önmegvalósító anyáknak gyakran az “anyuci egy szem kicsikéje” is sok, akit zsinórban posztol a Facebookon.

2020. jún. 1. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
48%
Legjobb barátom 3 ilyen típusú nőt is szokott k***gatni, mikor a férjük külföldön van.
2020. jún. 4. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Én egyetlen ilyet se ismerek.

Amúgy mitől Karen az akinek tőbb gyereke van és libasorba bicikliznek? :D

2021. okt. 17. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!