Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Milyen munkát válasszak, (ami...

Milyen munkát válasszak, (ami illik a személyiségemhez)? Merre tanuljak tovább?

Figyelt kérdés

INFJ-T személyiségem van és Kos vagyok Bak aszcendenssel. (Kérek mindenkit, hogy senki se kezdjen el kritikát megfogalmazni a kommentek között, a kérdésemmel kapcsolatban kérek segítséget!!!)


Érdekel Japán (kultúra, nyelv, ország...) és eddig úgy gondoltam, hogy azzal szeretnék foglalkozni, de nem tudom hogyan, mert ahhoz, hogy azt tanulhassam, ahhoz kell egy magyar vagy töri emelt érettségi, és nekem egyik sem megy valami jól. Úgyhogy ki kell találnom egy B opciót.


Azonban ez sem könnyű, mivel a természettudományok meg egyáltalán nem érdekelnek. A horoszkópom szerint idegen nyelvekkel és kommunikációval kéne majd foglalkoznom. Elég nehezen beszélek sok ember előtt, de a nyelvek érdekelnek, csak kicsit lassan tanulom.


Van olyan, aki tudna segíteni merre kéne tovább mennem? Előre is köszönöm a segítséget!



2020. jún. 1. 14:41
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

A tolmácsoláshoz vagy ahhoz hogy taníthass egy nyelvvizsga központban nem kell felsőoktatásba menned. Mindössze kiképezni magad majd irány a nyelvvizsga minimum C1-en és legalább 2-3 nyelven.

Egyik sem egy életbiztosítás szerintem de te szabtad ilyen szűkre a feltételeket és más idegennyelvvel kapcsolatos munka nem jut eszembe.

2020. jún. 1. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Már ne is haragudj, de aki horoszkóp alapján akar életpályát választani, az ezt hogyan gondolhatja komolyan!?


Próbáld meg kitalálni, mi az, amihez értesz. Miben vagy jó? Mire mondták már neked, hogy ügyes vagy benne, feküdj rá jobban?

2020. jún. 1. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Hát mondjuk angol emelt ???

Vagy tanulj keményebben magyarra vagy torire a cél eléréséért meg kell küzdeni semmi sem megy csak úgy tenni kell érte

Vagy ott vannak a művészetek

Rajz ? Média ? Abba se vagy jó

?!?!

Vegso célra egy tolmács nem rossz dolog ahogy az első írta

De mindenhez tenni kell

Én fizikus akarok lenni a matek gyengébben megy de hat ez van maga tanárokhoz járok és fejlesztem magam ahoz hogy el erd a celodat tenni kell érte !!!!

2020. júl. 28. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Semmi sem lehetetlen csak álljal neki !!!
2020. júl. 28. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!